7 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İkili ilişkilerinizde denge ve uyumu sağlayacağınız bir gün. Sabah sportif aktivitelerle enerjinizi harcayabilirsiniz. Öğleden sonra rahat ve şanslı olacak. Akşam gerginlikler olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün iş ortamınız ve düzeniniz ile ilgili konularda yaratıcılığınız oldukça yüksek olacak. İletişim yönünden yoğun bir gün olabilir. Çocuklarınız ile keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Bugün aile bireyleriniz ile keyifli fikir alışverişleri olabilir. Ufkunuzu genişleterek gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Ancak dış kaynaklara güvenerek keyif programları yapmamalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eviniz, aileniz ile ilgili değişiklikler söz konusu olabilir. Bunların akıcı bir şekilde çözülmesi için dengeyi bulmalısınız. Öğleden sonra ikili ilişkilerde gerginlikler olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün iletişim, yazma konularında yaratıcılığınız, sanatsal yönünüz oldukça kuvvetli. Bugüne kadar ertelediğiniz yazma, anlatma gibi işleri sabah saatlerinde keyifle yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Arkadaşlarınızla organizasyonlarda yaratıcı konular üzerinde çalışabilirsiniz. İletişimin oldukça yoğun olacağı bugün öğleden sonra sevdiklerinizle olası gerginliklerden uzak durmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İkili ilişkilerinizde denge ve uyum arayışınız yüksek. Öğle saatlerinde kariyeriniz ile ilgili rahat, şanslı ve akıcı enerjiler yoğun olacak. Aileniz ile çekişmeli konular çıkabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal çevreniz ile iletişiminizin yoğun ve uyumlu olacağı bugünde seyahat, ticaret, eğitim, medya gibi konularda yeni adımlar atılabilir. Akşam saatlerinde çatışmalardan kaçınmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İşiniz ile ilgili konularda liderlik yapabileceğiniz, gruplar içerisinde keyif ve huzuru sağlayabileceğiniz bir gün. Gelir dışı kaynaklar konularında şanslı ve rahat olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün ikili ilişkilerinizde şanslı ve rahatsınız, gelişmeler kaydedebilirsiniz. Ailevi ve kariyeri ile ilgili duygusal konuları çözümlemek ve uyumu sağlamanız için bir fırsat olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün kendinizi, dünyayı keşfetmek ve yeni fikirleri öğrenmek için güzel bir gün olabilir. Kendiniz için bir seyahat planlayabilir, bunun için gerekli kaynakları araştırabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerinizde imzayı atmak için ortak gelirler konusunda denge arayışında olabilirsiniz. Sabah spor yapmak iyi gelebilir. Öğleden sonra arkadaşlarınızla gerginliklerden kaçının.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem