8 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün ikili ilişkilerde oldukça şanslı olduğunuz bir gün. Eşiniz, ortağınız ile huzurlu, uyumlu, dengeli ilişki oturtabilirsiniz. Akşam saatlerinde aşk, evlilik gündeme gelebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş ilişkilerinizde huzur, denge oturtma, çalışma arkadaşlarınız ile birlikte sosyal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Sevdiklerinize hizmet etmek sevginizi göstermek için iyi bir yol olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Bugün aradığınız aşkı bulabilir; ilişkiniz var ise uyumlu, huzurlu bir gün geçirebilirsiniz. Çocuklarınız ile ilişkileriniz oldukça dengeli olabilir. Aşırı risk almaktan kaçınmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aileniz ile huzurlu bir Pazar günü sizi bekliyor. Evinizde kalabalık misafirler ağırlayabilirsiniz. Dekorasyon değişiklikleri yapmak istiyorsanız bugün sonbahar temizliği yapabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Eğitim, medya, iletişim gibi alanlardan gelirinizi kazanıyorsanız bugün sizin için özel bir gün olabilir. Kısa, keyifli, romantik bir seyahate çıkabilir, yakın akrabalarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün keyfiniz, rahatınız, lüks sizin için oldukça önemli olabilir. Bu rahatlığı sağlayabilmek için lüks alışverişler yapabilirsiniz. Harcamalarınızı yaparken dikkatli olmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikleri yapmak için güzel bir gün. Kendinizi ılımlı, uyumlu, hoş hissedebilirsiniz. Sürekli beğenilme çabası isteklerini ortaya koymanızı engelleyebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün fedakar, yalnızlıktan hoşlanan, sanatçı ruhlu bir yapı sergileyebilirsiniz. Kendinizi duygusal ve hassas hissetmeniz oldukça mümkün. Aşırı fedakar davranışlar sizi zorlayabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sosyallikten, partilerden, grup çalışmalarından keyif alacağınız bir gün. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek keyifli, huzurlu, eğlenceli, uyum içerisinde bir gün geçirebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İş ortamında huzurlu bir ortam sağlamaya çalışıyorsunuz. Bugün sizin için işinizde hem maddi hem manevi tatmin önemli olabilir. Başarı için ilişkilerinizi ve cazibenizi kullanabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün ılımlı, olumlu, özgürlükçü bir hayat görüşünü savunabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde maceraya, deneyime açık olabilirsiniz. Yüksek eğitim ve yolculuklardan faydalanabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerinizde kıskanç ve tutkulu olabileceğiniz bir gün. Ortak paylaşımlar sizin için önem arz ediyor. Aile ve ortaklar gibi dış kaynaklardan gelen parayla rahat edebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova