9 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün ortağınız, eşiniz ile iletişiminiz oldukça yoğun olacak. Ancak ilişkileri kolay başlatabilme potansiyeliniz ile acele ve yanlış adımlar atmamaya dikkat etmelisiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş yerinizde arabuluculuk görevi üstlenebilir; uyumu sağlamak için görüşmeler yapabilirsiniz. Eviniz, aileniz, eşiniz ile gerginlikler baş gösterebilir. Mücadele etmek isteyebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Bugün aşk hayatınız ile ilgili konularda iletişiminiz yoğun olabilir. Ancak sağlığınız ile ilgili konularda dikkatli olmalısınız. Kendinizden ve doktorunuzdan emin olmadan hareket etmeyiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün hobileriniz, çocuklarınız, sevgiliniz ile maddiyat içeren konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sınırlarınızı çok zorlamadan olayları kontrol altında tutmaya çalışmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kendinizi enerjik, cesur, mücadeleci hissedeceğiniz bir gün olabilir. Ailenizin büyük erkekleri ile sorumluluklarınız ve kurallar hakkında çekişmeler, gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Maddi konularda size haberlerin geleceği, sizin de gelirleriniz ile ilgili görüşmeler yapacağınız bir gün. Ancak bilinçaltınızda sorumluluklarınızı hatırlatırken kendinizi kısıtlamayın.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sosyal çevrenizle yaptığınız işler ile maddi sorumluluklarınız gerginliklere yol açabilir. Kendi payınıza düşeni ya da hakkınız olduğunu düşündükleriniz için mücadele verebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Hem kariyerinizde mücadeleci bir tavır sergileyebilir hem de kendinizi kısıtlayabilirsiniz. Kendi kendinize set vurduğunuz için huzursuz olabilirsiniz. Enerjinizi doğru kullanmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Uluslararası seyahat, eğitim, hukuki konularda agresif tavırlar sergileyebilir, gizli kapaklı işlerden ötürü rahatsızlık duyabilirsiniz. Aileniz ile gerginliklerden kaçınmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyerinizde iletişimin yoğun olacağı bir döneme giriyorsunuz. Görüşmelerinizi ileri tarihlere erteleyebilirsiniz; zira önemli kişilerle dış kaynaklar konusunda gerginlikler yaşanabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İnançlar, seyahatler, kültürler konusunda yeniliklere açık olabilirsiniz. İkili ilişkilerde oldukça tutkulu hissedebilirsiniz; kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınız sizi kısıtlayabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İşinizde hırslı, mücadeleci, agresif bir tavır sergileyebilirsiniz. Enerjinizi doğru yönlendirmelisiniz. Hayat felsefeniz sizi kısıtlayabilir. Dış kaynaklar konusunda haber alabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova