11 Ekim Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah çekişmeler, zıtlaşmalar, sert çıkışlar yaşayabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili fevri çıkışlara dikkatli olmalısınız. Maddi konularda öğleden itibaren somut adımlar atabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Uzun seyahatler, eğitim ile ilgili planlarınızda hiç düşünmediğiniz aksaklıklar çıkabilir. Öğleden itibaren ikili ilişkileriniz ile ilgili konularda daha çok sorumluluk alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sabah sigorta, miras, kredi gibi finansal ile ilgili gelişmelere sinirleriniz bozulabilir; sakinliğinizi korumalısınız. İşiniz ile ilgili kararlar almak için öğleden sonrayı bekleyin.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün kendinizi tüm olan bitene rağmen şanslı hissediyorsunuz. Bugün gerginliklerden kendinizi korumalı, alacağınız kararları ve önemli görüşmelerinizi akşam saatlerine bırakmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşiniz gereği uzak bir seyahat ya da eğitim varsa bugün pek uygun bir gün olmayabilir. Beklenmedik olaylar karşısında sakin olmalısınız. Akşam ailenizle fikir alış verişi keyifli olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ortağınızın ya da eşinizin kaynakları ile ilgili beklenmedik gelişmeler karşısında şaşırabilir, kızabilirsiniz. Öğleden itibaren kardeşleriniz ile birlikte ortak kararlar alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile içi dinamiklere karşı çıkan bir birey sebebiyle ortalık karışabilir. Eşiniz ile beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Maddi konularda öğleden sonra daha kolay netleşebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İşinizde ve seyahatte canınızı sıkabilecek türden aksilikler, gerginlikler olabilir. Öğleden itibaren ayaklarınızın daha yere bastığını hissedebilir; akşam daha net kararlar alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Riskleriniz, maddi konular ile ilgili gerginlikler sizi sabah saatlerinde yorabilir. Gün ortasından itibaren aklınızdaki konular daha net olabilir. Akşam saatlerinde daha yaratıcı olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Aile içi gerginlikler sizi yorabilir. Diğer bireyler ile tartışmalardan kaçınmalısınız. Sosyal çevreniz destek verebilir. Akşam kendinizi daha iyi ifade edebildiğinizi göreceksiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Seyahate çıkmadan fark etmediğiniz ya da belirtilmemiş, beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. İletişim kopuklukları asıl sebep olabilir. Akşam işiniz ile ilgili kararlar alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Arkadaşlarınız ile sosyal organizasyonlarda gerginlikler, sert çıkışlar olabilir. Maddi durumunuza yansıyan konular canınızı sıkabilir. Akşamı kitap okuyarak geçirmek iyi gelebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova