12 Ekim Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İkili ilişkilerde olumlu gelişmeler ayaklarınızı yerden kesebilir. Bu bir evlilik telifi, ortaklık görüşmesi ya da eviniz ile ilgili yenileme olabilir. Lüks ve keyif isteğiniz yüksek.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kısa bir seyahate çıkıyor veya bayram öncesi yakın çevrenizle görüşmek üzere planlar yapıyor olabilirsiniz. İşiniz ile ilgili harika gelişmeler sizi bu konuda daha da motive edebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugün yaratıcılığınız oldukça yüksek. Çocuklarınızla ya da sevgilinizle felekten bir gün çalıp hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Harcamalarda abartıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün evinizin keyfini çıkarmak, uzanıp dinlenmek, hayatın zevklerinden faydalanmak isteyebilirsiniz. Zorunlulukları bir kenara bırakıp kendinizi lüks ve konfor ile dinlendirmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aklınıza estiği gibi atlayıp kısa bir seyahate çıkmak isteyebilirsiniz. Tatil sizin için keşif, öğrenme, merakınızı giderme anlamını taşıyor olabilir. İç güdülerinizi dinlemelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Arkadaşlarınızla şatafatlı bir organizasyon içinde bulunmak, lüks yerlerde yemekler yemek kısacası hep birlikte kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün kendinizi güçlü ve kariyer alanında şanslı hissedebilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendiren konularda önemli kişiler ile görüşmek ve kendinizi öne çıkarmak isteyebileceğiniz bir gün.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İdealleriniz uğruna gizli kapaklı yaptıklarınızı açıklama, başkalarına sunma zamanı geldi. Sezgileriniz ve ilham gücünüze güvenebilirsiniz. Bu sizi ileriye taşıyacak bir adım olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gelir dışı kaynaklarınızdaki olumlu gelişmelere sevinebilir, arkadaşlarınızla bu güzel gelişmeleri kutlamayı isteyebilirsiniz. Bu esnada giderlerinizin de artabileceğini düşünmelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İkili ilişkilerden yana çok şanslı olduğunuz, eşinizin ya da ortağınızın kariyerinize faydalı olabileceği konular söz konusu olabilir. Onların desteği ile gelişme kaydedebilirsiniz.  

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Uzak seyahatler, farklı kültürler tanıma arzunuz bir yandan da lüks içinde bunları yapma isteğinizi perçinliyor. Felsefe boyutunun daha önemli olduğunu unutmayın. Keyfini çıkartın!

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün hayatın keyfini çıkarabileceğiniz, çocuklarla vakit geçirebileceğiniz ve aşık olabileceğiniz bir gün. Keyif,  lüks arayışınızın sizi maddi açıdan zorlamamasına dikkat etmelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova