13 Ekim Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kalabalıklar içinde keyifli vakit geçirmek için ideal bir gün. Öğlen aşk, sıra dışı olaylar gündeminizde yer alabilir. Akşam gelir dışı kaynaklarınız hakkında engeller ortaya çıkabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün kariyeriniz ile ilgili fikir paylaşımlarında bulunabilirsiniz. Sabah ikili ilişkilerde tutkulu ve yoğun duygusallık içinde olabilirsiniz. Akşam eşiniz ile gerginlikler olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Yeni şeyler öğrenmek ve değişik kültürleri tanımak bugün sizi mutlu kılacak. Sabah eşinize yeniden aşık uyanmış hissedebilirsiniz. Öğle sonrası işle ilgili ilerleme kaydedemeyebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün ortak paylaşımlar çok önemli ve mutluluğunuzu belirleyici olabilir. Çocuklarınız ile ilgili gerginlikler öğleden sonra yaşanabilir. Akşam saatlerinde yaratıcılığınız yüksek.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İkili ilişkilerde özgürlükçü ve reformist bir bakış açısı ile hareket ediyorsunuz.  Sabah yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Akşam evinizde entelektüel paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İşleriniz ile ilgili objektif, özgür ve mantıklı çözüm arayışları içinde olabilirsiniz. Gün içinde gizemli konulara ilgi duyabilirsiniz. Sabah ailenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün karşınıza sıra dışı, özgürlükçü bir aşk çıkabilir.  İkili ilişkiler ile ilgili sürpriz olaylar yaşayabilirsiniz. Maddi konular ile ilgili öğleden sonra gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Geleneksel aile birliktelikleri yerine daha farklı bir tarzda bayram geçirebilirsiniz. Maddi konularda sabah saatlerinde olumlu olaylar olabilir. Kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Farklı bir bayram seyahatine çıkmak üzere planlar yapabilir, kısa bir program ile harekete geçebilirsiniz. Bugün yaratıcılığınızın ve hayal gücünüzün çok yüksek olduğu bir gün olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Maddi konularda farklı bakış açılarına sahipsiniz. Eviniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler, ailenizden sürpriz haberler alabilirsiniz. Akşam saatlerinde engellerle karşılaşabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Özgürlüğünüz oldukça önem taşıyabilir. Sıra dışı bir kısa seyahat planlayabilir, bayram tatilinizi şenlendirebilirsiniz. Akşam saatlerinde kariyeriniz ile ilgili yeni fikirler bulabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Finansal konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. Kariyeriniz ile ilgili olumlu gelişmeler karşısında şaşırabilirsiniz. İdeallerinizi hayata geçirmek konusunda zorlanıyor olabilirsiniz.www.aysegulkuyumcuturker.com

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova