14 Ekim Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Haftaya ikili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler ile başlıyorsunuz. Aşkla ilgili harekete geçmenizi destekleyen bir gün. Akşam duygusal olarak daha yoğun, tartışmalara açık.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş ile ilgili konuları grup çalışmaları ile halledebilir, yenilikçi bakış açısıyla çözümler getirebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ilişkileriniz oldukça iyi. Aile içi gerginlikler olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Seyahatler, hayattan keyif almak isteyeceğiniz, çocuklarınız ve sevdiğiniz ile ilişkilerinizin iyi olacağı bir gün. Seyahatler açısından akşam saatlerinde özellikle dikkatli olmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün aile büyükleri ile ilişkileriniz bayram havasında! Ortak paylaşımların önemli olacağı bugünde duygusal olarak yoğunluklar yaşayabilirsiniz. Akşam aşırı harcamalara dikkat etmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Eşiniz, ortağınız ve diğer tüm karşı cinsle olan ikili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler kaydedebileceğiniz bir gün. Akşam bazı gerginlikler olabilir. Fevri tavırlardan kaçınmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün iş yerinizde finansal konular ile ilgili karşı cinsten biri size destek ve yardımcı olabilir. Geleneksel olmayan bir çözüm ile işlerinizi halledebilirsiniz. Akşam gizli kapaklı konular açığa çıkabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sevgiliniz, çocuklarınız ile yaratıcı zaman yaratarak, olumlu ilişkiler içinde bir gün geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde sosyal çevreniz ile ilişkilerde gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kendinizden önce ailenizi düşünerek fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Sezgileriniz, ilham gücünüz ve duyarlılığınız oldukça yüksek. Kariyeriniz ile ilgili gerginliklere yer vermemelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sosyal ortamlarda keyifle vakit geçirebilir, destek alacağınız kişiler de bulabilirsiniz. Özellikle seyahatler ile ilgili dikkatli olmanız gereken bir gün. Aksaklıklar, kazalar olabilir.  

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyerinizi ve finansal durumunuzu görüşebileceğiniz ve olumlu geri dönüşler alabileceğiniz bir gün. Akşam saatlerinde gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili olumsuz gelişmeler olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün uzun bir seyahate çıkıyorsanız keyifle ve her şeyin yolunda gidebileceğini bilmelisiniz. Gündüz saatlerinde bu olumlu hava akşam ikili ilişkilerde zorlayabilir dikkatli olmalı.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sezgileriniz, tutkularınız ve duygularınız bugün oldukça yoğun. Gün içinde esrarengiz konulara ilgi duyabilirsiniz. Akşam saatlerinde işiniz ile ilgili sürpriz gelişmeler gerginlik yaratabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova