15 Ekim Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kendinizi oldukça duygusal, manevi değerleri yüksek, sezgisel ve huzur isteği içinde bulabilirsiniz. Sabah saatlerinde kendinizi ifade edemediğiniz durumlar, alınganlıklar olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sosyal çevreniz ile bir araya gelerek bayramlaşmak için güzel bir gün. Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili sabah gerginlikler olabilir. Arkadaşlarınızdan duygusal destek görebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Spiritüel, gizemli konular, müzik gibi konularda çalışmak üzere merak salabilirsiniz. İlham gücünüz oldukça yüksek. Sabah ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün mistik konular, ruhsallık, sıra dışı fikirler ilginizi çekebilir. Huzur arayışı içindesiniz. Sevdiğiniz ve çocuklarınıza karşı daha yüksek toleranslı olmalısınız. Eşinizden destek görebilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün sezgileriniz yoğun; sevgiliniz ile gerginlikler yaşayabilirsiniz. Akşam evinizde kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Maddi konularda sizi harekete geçirecek bir dönem başlıyor.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İkili ilişkilerinizde duygusal yoğunluklar yaşayacağınız bir gün. Aile bireyleri ile gerginlikler olabilir. Yakın akrabalarla akşam keyifli vakit geçirebilirsiniz. Enerjiniz yükseliyor.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İş yerinizde sosyal yardımlaşma, manevi olarak sizleri tatmin edecek çalışmalar yapabilirsiniz. Kardeşlerinizle alınganlıklar olabilir. Aile büyüklerinden duygusal destek görüyorsunuz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün aşk konusunda olumlu gelişmeler olabilir. Sosyal organizasyonlarda daha aktif rol alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Finansal konularda yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ailenizle huzur dolu bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Manevi değerlerinizin güçlü olduğu bir gün. Arada alınganlıklar yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde hareketli bir dönem başlıyor.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün sizin için manevi değeri yüksek olan yerlere seyahat edebilir, yakın akrabalarınızı ziyaret edebilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla birlikte sakin vakit geçirebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Maddi konularda güven arayışı ile işinizde daha fazla sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yanlış anlaşmalar olabilir. İkili ilişkilerinizde aktif rol alacağınız bir dönem.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Ruhsal çalışmalar ile manevi tatmin arayışında olabilir, hayatınıza bakışınızı değiştirebilirsiniz. Sağlığınız ve günlük düzeninizi değiştirmek üzere aktif bir döneme giriyorsunuz.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova