17 Ekim Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kendinizi enerjik, canlı, mücadeleci hissedebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili güçlü kişiler ile gerginliklere girmemeli, problemleri çözmeye çalışmalısınız. Yaratıcılığınız yüksek.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Duygularınız oldukça yoğun ve hayal gücünüz geniş. İlişkilerde tepkilerinizi gözleyerek fevri ve inatçı tavırlardan kaçınmalısınız. Gelir dışı kaynaklarınızda olumlu gelişmeler olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Arkadaşlarınızla bir araya gelerek sportif aktivitelerde bulunmak için güzel bir gün. Kendinizi yenilemek için büyük bir güçle savaşıyorsunuz. İkili ilişkiler açısından şanslı bir akşam.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşiniz ile ilgili yapılması gereken işler ile gününüz ivme kazanabilir. Kariyeriniz ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir. İkili ilişkilerde güç savaşlarına girmekten çekinmelisiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Uluslararası işler, eğitim gibi konularda daha aktif olacaksınız. İşiniz ile ilgili otorite figürleri ile gerginliklerden kaçının. Sağlığınız ile ilgili kökten değişimler gerekebilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ailenizle ortak gelirleriniz ile ilgili görüşerek,   olumlu hareketlilik yaratabilirsiniz. Çocuklarınızla otorite gerginlikleri çıkabilir. Yaratıcı işler ile uğraşmayı tercih etmelisiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İkili ilişkiler ile ilgili daha aktif, enerjik, heyecanlı olacağınız bir gün. Tepkisel, ani kararlar verebilirsiniz. Aile büyükleri ile gerginliklerden kaçınmanız faydalı olacaktır.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kendinizi sportif hissedebilirsiniz. İşinizle ilgili halledilmesi gereken konuları çarçabuk bitirebilirsiniz. Lüks ve konfor için para harcayabilirsiniz. Seyahatte dikkatli olmalısınız.   
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Fazlasıyla risk almaya açık olabilirsiniz. Çocuklarla ilgili beklenmedik güzel haberler gelebilir. Sevdiğinizle yıkıcı güç savaşları yapmak yerine yaratıcı işler ile uğraşmalısınız.  
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Evinizde, aileniz ile coşkulu, enerjik ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Tepkilerinizi kontrol altında tutarak yıkıcı olmaktan çekinmelisiniz. Keyifli bir akşam sizi bekliyor.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün yakın akrabalarınızla sürpriz bir seyahate çıkmak isteyebilirsiniz. Yazmak, kendinizi ifade etmek için yaratıcılığınız oldukça yüksek.  Beklenmedik keyifli bir akşam olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Para kazanmak için olduğu kadar harcamak için de heyecanlı bir tavır içindesiniz. Mücadeleci ve yaratıcı yanınızı kullanmalısınız. Kariyerinizin için faydalı adımlar atabilirsiniz. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem