26 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün yoğun bilgi alışverişi yaşayabilirsiniz. Ailenizin emlak işleri için dış kaynaklar konusunda şanslısınız. Öğle saatlerinde muhtemel ortaklıklar için toplantılar yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İşinizin maddi boyutları ile ilgili toplantılarınızı ve satış görüşmelerinizi yapmak için öğle saatlerini tercih etmelisiniz. Sevgiliniz ile aşk ve evlilik konuşmak için güzel bir gün.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugün kendinizi ifade etmek, duygularınızı dile getirmek sizin için oldukça kolay. Öğle saatlerinde sevdiğinize hislerinizi kolaylıkla aktarabilirsiniz. Maddi konularda bereketli bir gün.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aklınızdan geçen ev, evlilik, çocuk sahibi olmak, çocuklarınızın geleceği gibi konularda harika haberler ve kararlar alabileceğiniz bir gün. Öğleden sonraya işleri pek bırakmamalı.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aileniz ile uzun süredir görüşülmeyen konuların görüşülmesi ve sonuçlandırılması için güzel bir gün. Arkadaş çevrenizden duygusal destek bulabilir, yakın akrabalarınızdan bilgi alabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyerinizde yükselme ya da maaş zammı, prim planı gibi konularda görüşmeler yapmak için güzel bir gün. Sosyal çevrenizden alacağınız destek ile ilerlemeniz çok daha kolay olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün hedeflerinize ulaşmak için iletişim yeteneklerinizi kolaylıkla gözler önüne serebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili konularda oldukça şanslısınız. Ayrıca maddi konularda da destek bulabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kendinizi çekici ve cazibeli hissetmeniz oldukça mümkün. Özellikle yabancı uyruklu bir kişi, bir firma ile ilişkiniz size şanslı gelebilir. Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili olumlu haberler alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün ikili ilişkileriniz (eş, ortak) ile ilgili çift şanslı olabilirsiniz. Ortak kazanımlar konusunda da şanslı olduğunuz bir gün. Sosyal çevrenizden bir eş veya ortak adayı çıkabilir.  

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Öğlene kadar önemli toplantılarınızı ayarlamanız faydalı olacaktır. İkili ilişkilerde çok şanslısınız. Sosyal çevrenizden tanışacağınız bir kişi müstakbel eşiniz ya da ortağınız olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün deniz aşırı bir kişi ile iş veya aşk sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca çalışma ortamınıza katılacak yeni bir kişi ya da yapılacak yeni bir yatırım için de haber gelebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sevdiğiniz kişi ile birlikte bir aktivitede birbirinize daha çok bağlanabilirsiniz. Ailenizin miras, kredi, sigorta gibi gelirleri ile ilgili görüşmeleri sabah saatlerinde yapmalısınız.

www.aysegulkuyumcuturker.com

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem