9 Ekim Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İdealleriniz, hayalleriniz ile ilgili iyimser olacağınız bir gün. Yaratıcılığınız kuvvetli, enerjiniz yerinde. Eşiniz, iş ortağınız ile birbirinize destek olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün iş yerinizde otorite figürlerinden beklenmedik haberler alabilirsiniz; sakinliğinizi korumalısınız. Evinizde işlerinizi yapmak için güzel bir gün. Maddi konularda yanılabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bu sabah eşiniz veya ortağınız ile sıra dışı ekip çalışmaları, organizasyonlara katılmaktan keyif alabilirsiniz. Yalnız iseniz akşam ikili ilişkiler adına olumlu gelişmeler olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşiniz ile olumlu gelişmelerin kaydedileceği bir gün. Yaratıcı çözümlere sabah saatlerinde ulaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde aile büyüklerinizden aradığınız desteği bulacaksınız.   

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Enerjiniz oldukça yüksek. Sportif aktivitelerde bulunabilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmak, yeni kültürler keşfetmek için isteklisiniz. Sürpriz şekilde uzak seyahatler planlayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ailenizin gelir dışı kaynakları ile ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Yaratıcılığınızı kullanarak bu gelişmelerin kendi finansal durumunuza olumlu yansımasını sağlayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün sabah saatlerinde eşiniz veya ortağınızdan kısa seyahatler, eğitimler, akrabalarınız gibi konularda sürpriz haberler alabilirsiniz. Kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gün olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizden gelirleriniz ve giderlerinizi ilgilendiren beklenmedik, olumlu haberler sabah saatlerinde size ulaşabilir. Oldukça fedakar hissedip ve arka planda kalmayı isteyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Aşk hayatınız ve çocuklarınız ile ilgili sürpriz gelişmeler var. Sabah saatlerinde sizi şaşırtabilirler. Akşam saatlerine doğru sosyal çevrenizden güçlü kişiler size destek olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün sabah saatlerinde eviniz ile ilgili beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Akşama doğru kariyeriniz ile ilgili konularda otorite sayılabilecek kişilerden destek alabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Arkadaşlarınızdan ve akrabalarınızdan sürpriz haberler alabilirsiniz. Bugün ilginç ve yaratıcı çözümler ile gelebiliyorsunuz. Uzak bir ülkede bulunan tanıdığınızdan destek alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ve gelirleriniz ile ilgili beklenmedik olumlu gelişmeler var. Sabah saatlerinde bunlar ile ilgili görüşmeleriniz olabilir. Gelir dışı kaynaklarınızda da rahatlayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova