16 Ekim Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün hem duygusal hem de zihinsel olarak biraz dağınık olabilirsiniz. Bir seyahatte ya da uzak bir şehirden biri ile sürpriz şekilde tanışabilirsiniz. Aileniz ve eviniz genişliyor.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Arkadaşlarınızla huzurlu, sağduyulu vakit geçirebileceğiniz bir gün. Beklenmedik olaylar ile gelir dışı kaynaklarınızda olumlu gelişmeler yaratabilir. Kısa bir seyahat iyi gelebilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kariyeriniz ile ilgili konularda sanatsal yaratıcılığınız ve iletişim yeteneğiniz oldukça kuvvetli. Kelimelerle aranız da iyi. İkili ilişkilerde endişe verici durumlar ortaya çıkabilir.  
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün ruhsal ve mistik konular hakkında yeni şeyler öğrenme, yeni yerler keşfetme arzusu içindesiniz. Yaratıcı ve oyuncu ruh hali içindesiniz. İş arkadaşlarınız ile gücenmeler olabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sezgileriniz, tutkularınız, duygularınız oldukça yoğun, hayal gücünüz geniş. Geleneklere uygun şekilde ailenizle birlikte geçirmek isteyebilirsiniz. Sürpriz bir aşk kapınızı çalabilir.  
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İkili ilişkiler konusunda oldukça naif, hassas ve duyarlı davranabilirsiniz. Eğitimler ya da yeteneklerinizi kullanarak yazı yazmak keyif verebilir. Aile içi alınganlıklar olabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İnsanların ihtiyaçlarını anlayarak ve duyarlı davranabileceğiniz bir gün. İkili ilişkilerde bazı endişeli tavırlar ile karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizde gelişim fırsatları çıkabilir.  
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sanatsal yeteneğiniz, yaratıcılığınız oldukça yüksek. Ruhsal ve mistik konular sizi cezbediyor. Kolaylıkla ilişkiye atlama potansiyeliniz var. Para konusunda endişeli hissedebilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün ailenizin geleneklerine uygun şekilde evinizde birbirinize hassas ve duyarlı davranabileceğiniz bir gün. Hayal gücünüz oldukça geniş. Zihninizin dağınıklığına kendinizi kaptırmayın.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün okumak, yazmak, duygularınızı paylaşmak sizin için oldukça önemli. Kardeşlerinizle ve yakın akrabalarınızla duygusal, arkadaşlarınızla zihinsel paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Maddi konularda biraz dağınık,  biraz duyarlı davranabilirsiniz.  Aklınız kariyeriniz ile ilgili konularda olabilir. Gelişim olanakları çıkabilir. Ani kısa seyahatler ortaya çıkabilir.  
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün kendinizi hassas, kırılgan, duygusal hissedebilirsiniz. Aklınız yeni yerler, yeni kültürler keşfetmekte. Ancak iş ilişkileriniz ile ilgili dikkatli olmalısınız. Yaratıcılığınız oldukça yüksek. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova