21 Kasım Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Aileniz ile ilgili yoğun duygular içindesiniz. Bu işiniz ilişkilerinizde de köklü değişime gitmenize vesile olabilir. Akşam ikili ilişkilerde zıtlaşmalardan çekinmelisiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kardeşler ile bağ sizin için önemli. Bazı gizli konuların aydınlanması sizi şaşırtabilir ve hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerde zor bir gün ancak gece rahatlıyorsunuz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Maddi konularda duygusal yaklaşıyorsunuz. Arkadaşlarınızın tavrı sizi şaşırtabilir. Köklü değişiklikler gerekiyorsa öğleden sonraya bırakmalısınız. Akşam sorumluluklar ile düzene girebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kendinizi duygularınızın yoğunluğu sebebiyle kırılgan hissedebilirsiniz. Karşınızdaki kişinin alınganlığına şaşırabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde bu durumu dikkatli değerlendirmelisiniz.
 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Ailenize karşı sorumluluk hissi ile yaptığınız fedakarlıklar iş yerinizde ilişkilerinizi etkileyebilir. Sürpriz seyahat-eğitim fırsatını kaçırmamalısınız. Yaratıcılığınızı kullanmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bazı arkadaşlarınız size aileniz kadar yakın geliyor ancak sevdiğiniz ya da çocuklarınız bu konuda sizinle aynı fikirde olmayabilir. Yakın akrabalarınız görüşlerini belirtirken sert  olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kariyeriniz ile ilgili konularda duygusal davranışlarınız karşısında aileniz tarafından baskı gördüğünüzü hissedebilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınız sizi bu durumda tutumu ile şaşırtabilir. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İdeallerinizi ve hedeflerinizi sorumluluklarınızı göz önünde bulundurarak değerlendiriyorsunuz. Ancak iş ilişkileriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler sizi şaşırtabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ailenizden kalan ya da ortak gelirlerinizi koruma duygularınız, riskleriniz ile ilgili süpriz gelişmeler ile değişebilir. Gelir kaynaklarınızı yeniden değerlendirerek sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İkili ilişkilere bakış açınızı değiştirecek yeni biri ile tanışabilirsiniz. Yalnız kalarak bu kişi ile evliliğe-ortaklığa hazır olup olmadığınızı değerlendirebilirsiniz. Aileniz beklenmedik tepkiler verebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sağlığınız ve hayat düzeniniz ile ilgili köklü değişiklikler yapmalısınız. Daha sağlıklı bir yaşam daha mutlu hissetmenizi sağlayabilir. Yazılı ve sözlü iletişimde yaratıcılığınız yüksek.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sevdiğinizle veya çocuklarınızla hayatın tadını çıkaracağınız, eğlenceli bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınız da size katılabilir. Finansal konularda ani hareketler olabilir. Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova