30 Kasım Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sıra dışı ve heyecanlı bir seyahat planı yapabilirsiniz. Sabah saatlerinde duygularınız oldukça yoğun. Fedakârlık ve empati yeteneğiniz kuvvetli. Manevi ve ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hayal gücünüzün ve sezgilerinizin oldukça kuvvetli olduğu bir gün. Eşiniz ya da ortağınız ile duygularınız hakkında görüşebilirsiniz. Bir sosyal yardım projesinde yer alabilirsiniz.  

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Bugün eşiniz ya da ortağınız arkadaşlarınızla birlikte sizi şaşırtabilir. Kariyerinizi ilgilendiren konularda yaratıcılığınız oldukça yüksek. Beklemediğiniz bir kredi vb. çıkabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sağlığınızın iyiliği için günlük hayatınızda beklenmedik değişiklikler yapabilirsiniz. Mistik ve ruhsal konulara olan merakınızı ve eğiliminizi eşiniz de destekliyor; tadını çıkarmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Ailenize karşı sevginizi kelimelere rahatlıkla dökebiliyorsunuz. Ortak gelirleriniz konusunda fedakârlıklarda bulunabilirsiniz. Çocuklarınızla sıra dışı bir seyahat planlayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Eviniz ile ilgili değişiklikler yapmak beklenmedik bir finansal kaynak bulabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde fedakârca davranışınızı sevgiliniz ve çocuklarınız da destekliyor olacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Fikirlerinizi sıra dışı biçimde ortaya koyuyor ve ikna kabiliyetinizi kullanıyorsunuz. Maddi konularda ailenizin desteği ile iş yerinizde daha hoşgörülü bir yaklaşım sergileyebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Maddi konular, gelir giderleriniz, iş yerinizdeki sürpriz olaylardan etkilenebilir. Aşırı risk almaktan kaçınmalısınız. Böylece yakın akrabalarınız da size bu konuda destek olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde zihninizin yoğun çalışmasından yorularak dinlenmek isteyebilirsiniz. Meditasyon, yoga, müzik gibi ruhunuzu dinlendirecek aktiviteler iyi gelebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Evinizdeki değişiklikler sizi güçlü kılıyor. Yoğun sosyal aktiviteler içerisindesiniz. Bu yoğunlukta bile kendinize zaman ayırmanız ve ilhamınızı kaçırmadan yazmanız size iyi gelecektir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Arkadaşlarınızdan beklenmedik haberler alabilirsiniz. Kariyerinizi destekleyen bugüne kadar gizli kalmış biri ortaya çıkabilir. Aşırı harcamalardan kaçınmanız yararınıza olacaktır.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyerinizi aniden ortaya çıkıveren finansal konular yönlendirebilir. İnançlarınız ve hedeflerinizi yenilerken içgüdülerinize ve sezgilerinize güvenmelisiniz. Arkadaşlarınız sizi destekliyor.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova