1 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sezgilerinizin ve duygularınızın kuvvetli olduğu bugünde tutkuyla bağlı olduklarınızın peşinden koşarken engellendiğinizi hissedebilirsiniz. Evinizde sevgi dolu bir akşam yaşayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Eşiniz ile duygularınızı paylaşma arzusu içindesiniz. Kısıtlandığınızı ve ilerleyemediğinizi hissedebilirsiniz ancak kendinizi kaptırmayın. Öğleden sonra daha keyifli bir gün sizi bekliyor.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İşinizde duygusal ihtiyaçlarınızın yoğun ve sizi bazı şeylerin huzursuz ettiğini düşünebilirsiniz. Sabah saatlerinde sizi frenleyen bu duygu sonrasında yerini keyifli bir güne bırakıyor.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Hayatın tadını çıkarmak ve eğlenmek istiyorsunuz. Çocuklarınızla ilgili bazı konular sabah saatlerinde sizi engelleyebilir. Akşam eşinizle romantik bir program yapmanız yerinde olacaktır.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Eviniz ve aileniz ile ilgili sorumluluklarınızın duygularınızın önüne geçerek sizi sınırlandırdığını hissedebilirsiniz. Öğleden sonra iş yerinizden arkadaşlarınızla buluşup keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kendinizi ifade edemediğinizi, duygularınızı kelimelere dökemediğinizi aktarabilirsiniz. Sevgiliniz ve çocuklarınızla sıcak ve samimi bir akşam tüm bu hisleri unutmanızı sağlayacak. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Güvende olma isteğiniz ile para konusunda kendinizi sınırlandırılmış hissedebilirsiniz. Arzu ettiğiniz güven duygusu için ailenizle akşam beraber vakit geçirmek iyi gelebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kendinizi hayatta yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek için adeta sınava tabii tutulmuş hissedebilirsiniz. Kısa bir seyahat veya kardeşlerinizle keyifli bir sohbet sizi rahatlatacaktır.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Rüyalarınız ve iç güdüleriniz sizi gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinize adım atmanızı engelliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Alışveriş yaparak keyfinizi yerine getirebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal organizasyonlarda görevleriniz sizi çevrenize karşı duygularınızı rahat aktarmanızdan alıkoyuyor olabilir. Kendinize ayıracağınız keyifli bir akşam sizi mutlu edebilir. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili olaylar sizi fazlasıyla duygusallaştırmış olabilir. Engellerin kalkması kendinizi meditasyon, ruhsal çalışmalar ile rahatlamanız sayesinde olacaktır.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İdeallerinizi hayata geçirmek için çokça sınavdan geçtiğinizi hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla rahat bir akşam sizi hem mutlu edecek hem de zihninizin dağılmasını sağlayacaktır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova