10 Aralık Burç Yorumları

Bu sabah kendimizi duygusal açıdan daha yoğun, sezgilerimizin yüksek olduğu, sevgimizi paylaşabileceğimiz bir güne uyanıyoruz. Her ne kadar kariyerimiz ile ilgili ilişkilerimizde olumlu açılar olumlu gelişmeler olacağını işaret etse de öğleden sonraya kadar yeni girişimlerde somut sonuçlar alamayabiliriz. Öğleden sonradan itibaren enerjik, heyecanlı, aktif olabiliriz. Ancak bu da tartışmalara, kazalara, gerginliklere karşı bizi açık kılıyor; dikkatli olmalıyız. İletişim, yazma, konuşma, eğitim vb entellektüel konularda sıra dışı olmak, orijinal fikirler bulmak ve yaratıcılığın ortaya konulabileceği etkiler tüm gün boyunca geçerli olacak. Güzel bir gün olması dileğiyle. Burcunuza ve yükselen burcunuza etkilerini günlük burç yorumlarından okuyabilirsiniz... 


Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
İletişim, eğitim, hukuk ve uluslararası işler konusunda yaratıcılığınız yüksek. Öğleden sonraya kadar yeni kararlar almak zor olabilir. Akşam tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Arkadaşlarınızla sevginizi karşılıklı gösterebileceğiniz bir sabah. Zihniniz ve sezgileriniz sıra dışı çözümler için çalışıyor. Kazalara karşı dikkatli olmalı sağlığınızı korumalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)          
Tutkularınız ve sezgilerinizin yoğun olduğu bir sabah. Ekip çalışmalarında farklı ve beklenmedik projelerin içinde yer alabilirsiniz. Yeni kişilerle tanışarak çevrenizi genişletebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Aşk dolu bir sabah ile güne başlıyorsunuz. İşinizde farklı projeler, beklenmedik fikirler üretebileceğiniz iletişimin yoğun olduğu bir gün. Akşam saatlerinde acelecilikten sakınmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
İşinizde yaratıcı olduğunuz kadar kendinizi sanatsal yaratıcılığınızla da ortaya koyabilirsiniz. Yazma arzunuzu bugün değerlendirmelisiniz. Kısa seyahatlerde kazalara karşı gözünüz açık olsun.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşiniz, çocuklarınız ya da sevgilinizle duygularınızı paylaşacağınız güzel bir sabah. Ailenizle ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınız konusunda farklı çözümler bulabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün eşiniz ile birlikte sürpriz bir seyahate çıkabilir, birlikte zihin açıcı bir eğitime katılabilirsiniz. Evinizde keyifli bir sabahın ardından agresif tavırlardan uzak durmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Gelir kaynaklarınızı arttırmak için yeni ve inovatif projeler yaratmak, bunlarla ilgili görüşmelerinizi yapmak için uygun bir gün. Sağlığınızı çok zorlayacak bir koşuşturmaca olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Sıra dışı hobiler edinebileceğiniz, yaratıcılığınızı çocuklarınızla paylaşabileceğiniz bir gün. İkna gücünüz ve yeteneğiniz kuvvetli. Çevrenizde atak davranışlarınız agresif anlaşılabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Kardeşlerinizle sevginizi yansıtabileceğiniz bir sabah olabilir. Evinizde ve ailenizde farklı ve orijinal oluşumlar söz konusu. Gerginliklerin tartışmaya dönmesini engellenmelisiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Yazmak, konuşmak, farklı bir eğitime katılmak ya da aktarmak hem kendinizi ifade etmek hem de yaratıcılığınızı ortaya koymanız için bir fırsat olabilir. Seyahatlerde kazalara dikkatli olmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Sezgilerinizin yoğun olduğu bir sabah. İşinizde orijinal fikirlerinizi paraya çevirecek projeler yaratabilirsiniz. Görüşmeleriniz öğleden sonra daha verimli olabilir. Kazalara karşı dikkat.

 Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova