11 Aralık Burç Yorumları

Enerjik ve hareketli bir gün olacak. Sabah saatlerinde beklenmedik olaylar bizi şaşırtabilir. Sabah saatlerinde iletişim akıcı olacak. Bu sebeple önemli görüşme, yazışmalarınızı bu saatlerde yapmanız faydalı olur. Öğleden sonra güçlü kişilerle gerginliklerden uzak durmak faydalı olur. Akşam hem keyfi hem de sorunları abartma potansiyeline sahibiz. Olumlu kullanmamız faydalı olur. 

Burcunuza ve yükselen burcunuza etkilerini günlük burç yorumlarından okuyabilirsiniz... Güzel bir gün olması dileğiyle...

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Enerjinizin yerinde olduğu bir gün olacak. Bu hareketli günde sizi heyecanlandıracak beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Ölçülü tepkiler vererek güç savaşlarından uzak durmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Zihninizin çok hızlı çalıştığı bir gün. Rahatlamak için meditasyon vb yapabilirsiniz. Sabah erken saatlerde iletişim yoğun hatta anlaşmalar söz konusu olabilir. Gerginliklerden uzak durmalı.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Bugün orijinal bir projede aktif yer alabilirsiniz. Sabah eşiniz ve ortağınız ile görüşmek istediğiniz konular için oldukça uygun. Akşam ise aşırı harcamalardan uzak durmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Kariyeriniz ile ilgili aniden gelişen olaylar güne hızlı başlamanızı sağlıyor. Sabah saatlerinde önemli görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Sonrasında ise şartları zorlamaktan çekinmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Hedefleriniz konusunda sizi şaşırtabilecek olaylar olabilir. İnancınızı . Kendinizi çocuklarınıza ve sevgilinize karşı iyi ifade edebileceksiniz. İş yerinizde tartışmalara girmemekte fayda var.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Ortak gelirler ile ilgili heyecanlı gelişmeler olabilir. Ailenizden gelecek haberler sizi rahatlatabilir. Aşırı risklerden kaçınmanız ve çevrenizden gelebilecek şanslara açık olmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
İkili ilişkilerde sürprizlere karşı tepkisel davranmamanız faydalı olacaktır. Yazma, konuşma, anlaşma için sabah saatleri oldukça rahat. Aile büyükleri ile çatışmamaya özen göstermelisiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
İş yerinizde hareketli ve hararetli bir gün. Ortaya çıkan beklenmedik haberler sizi karmaşık duygular içine sokabilir. Finansal konularda görüşme yapmak için sabah saatleri daha uygun olur.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
 Riskleriniz ile ilgili şaşırtıcı olaylar olabileceği gibi sportif ve yaratıcı aktivitelerde de rekabetçi bir şekilde yer alabileceğiniz bir sabah. İletişim gücünüz ve ikna kabiliyetiniz yüksek olacaktır, yararlanmanız iyi olur.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
 Kendinizi oldukça güçlü hissediyorsunuz. Ailenizde olan sürpriz olaylara karşı tepkisel davranmamaya çalışmalısınız. İkili ilişkilerde şansınız hem evlilik hem de ortaklık açısından yüksek olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Kısa bir seyahatte beklenmedik olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizle iletişime geçerek olaylar çözülebilir. İş yerinizde şanslı olabileceğiniz kadar negatif yönde olayları abartma riskiniz de var.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Maddi konularda sizi şaşırtan olaylar olabilir. Ancak kariyeriniz açısından önemli görüşmeleri yapabileceğiniz bir sabah olduğu için dikkatli olmalısınız. Aşktan yana şansınızı göz ardı etmemelisiniz. 


Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova