12 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Enerjinizi sizi hedeflerinize ulaştıracak kişilerden destek almak için görüşmeye ve kariyerinizi yönlendirecek ilişkileri dengede tutmaya harcayabilirsiniz. Gece keyif ve huzur getirecek.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Finansal konularda sizi destekleyen kişiler ile sabah bir araya gelebilirsiniz. Ticaret, uluslararası ilişkiler gibi konular zorlayıcı olabilir. Akşam duygusal dengeyi sağlayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Sosyal organizasyonlarda hareketli bir günde daha liderlik arzunuz sürüyor. Eşinizin desteği sizi sabah rahatlatıyor. Maddi konularda fazla açılmamanız sizin için daha faydalı olacaktır.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
İşiniz ile ilgili yoğun, bazı konularda cesaretli davranabileceğiniz bir gün. Üstlerinizin desteği de rahatlatıyor. Öğleden sonra eşiniz ya da ortağınız ile bazı gerginlikler olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Farklı konulara ilginiz sizi heyecanlandırabilir. Bu sabah çocuklarınız ve karşı cinsle aranız iyi olacak. Ancak öğleden itibaren özellikle iş ilişkilerinde dikkatli olmanızda fayda var.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili riskler almak istiyorsunuz. Ailenizin bu konuda desteği ile sabah saatlerini değerlendirebilirsiniz. Sonrasında ikili ilişkiler emek gerektirebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Evlilik-ortaklık konuları sizi heyecanlandırıyor. Bir an önce harekete geçmek istiyorsunuz. Kardeşlerinizin yanınızda olması sizin için önemli. Aile içi ilişkilerinize özen göstermelisiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Ofiste enerjik ve girişimci duruşunuz sizin maddi konularda da destek görmenizi sağlayacak. Öğleden sonra yakın akrabalarınız ile ilişkilerinizde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Hareketli bir gün geçirme arzunuzu spor yaparak değerlendirebilirsiniz. Kendinizi ikili ilişkilerde daha sağlam hissedebilirsiniz. Aşırı harcamalardan kaçınmanız yararlı olacaktır.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Evde yapılması gereken işleri bitirip, akşam keyif çatmak için harika bir gün. Öğleden sonra ikili ilişkilerde tavrınıza dikkat etmelisiniz. Gece kendinizi daha dengede hissedebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Kısa bir seyahat, eğitim ile başkalarının duygularını anlamak ve öğrenmek keyif verebilir. Arkadaşlarınız da sizi destekleyecek. Öğleden sonra meditasyon vb ile rahatlayabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Finansal konularda özgür olmak ve cesur davranmak istiyorsunuz. Kariyerinizi yönlendirdiğini düşündüğünüz biri sizi bu konuda destekliyor. Öğleden sonra sosyal ilişkilerinize dikkat.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova