13 Aralık Burç Yorumları

Bugün gün boyunca gelişiminize destek verecek, ileriye yönelik somut ve sağlam işlere girişebiliriz. Öğleden sonra işleriniz ile ilgili güçlü kişiler, otorite figürleri ile görüşmek için ideal. Aradığınız desteği bulabilirsiniz. 
Burcunuza ve yükselen burcunuza etkilerini günlük burç yorumlarından okuyabilirsiniz... Güzel bir gün olması dileğiyle...

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Maddi açıdan kendinizi güvende hissedeceksiniz. Kariyerinizi ilgilendiren, güçlü kişilerle görüşmeleri öğleden sonra yapmanız faydalı olacaktır. Yeni sağlam adamlar atabileceğiniz bir gün.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Bugün sezgileriniz güçlü. Hayatınızda sizi destekleyen kişiler çıkabilir. Duygusal açıdan sizi besleyen arkadaşlar mutlu ediyor. Bir ortaklık ya da evliliğin adımlarını atabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)       
Zihninizi dingin ve huzurlu hissedebileceğiniz bugünde kariyeriniz ile ilgili iç sesinizi dinleyebilirsiniz. Finansal konularda önemli görüşmeler sonucu ciddi işlere girişebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah arkadaşlarınızla keyifle bir araya gelebilirsiniz. Riskleriniz ile ilgili önemli kararlar alma isteğinizi eşinizin desteği ile şanslı olduğunuz bu dönemde hayata geçirebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyeriniz ile ilgili maddi manevi güvence ve somutluk önem taşıyor ve öğleden sonra bu konuda güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Ev alım, satım konusunda ciddi adımlar atabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Sosyal çevrenizden birinin aracılığı ile önemli bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Eşiniz ile romantik bir sabahın ardından risklerinizi değerlendireceğiniz güçlü kişilerle görüşebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili daha mutlu ve huzurlu olacağınız bir gün. Aile büyükleriniz sizi destekliyor. Kariyerinizde bir atılım ile finansal durumunuzu değiştirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
İkili ilişkilerinizde huzuru ve dengeyi bulduğunuz bir güne uyanıyorsunuz. Yaratıcılığınız oldukça yüksek. Yakın akrabalarınızla uluslararası bir iş için ciddi bir görüşme yapabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Günlük rutininizde huzur ve keyif bulacaksınız. Maddi konularda öğleden sonra güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Sonucunda gelir dışı kaynaklarınızda önemli artış söz konusu olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Hayatın tadını çıkarmak, eğlenmek, yemek, içmek bugün keyif verecek. Eşiniz ya da ortağınızın vesilesiyle sosyal çevrenizden kişilerle geleceğe yönelik somut projelere girişebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Ailenizle duygusal açıdan huzurlu hissedeceğiniz bir gün olacak. Maddi konularda belirsizlik yaşasanız da mevcut iş yerinizde atacağınız adımlar kariyerinizde ilerlemenizi sağlayabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Kardeşlerinizle keyifli bir seyahate çıkabilir, huzurlu bir gün geçirebilirsiniz. İlham gücünüzü kullanarak kendi hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Sosyal çevreniz size destek verecek.
Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem