14 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Sabah ailenizin de desteğiyle kendinizi güvende ve huzurlu hissedeceksiniz. Finansal konularda öğleye doğru çıkan engeller sizi yavaşlatabilir. Akşam özellikle iş ilişkilerinde şanslısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Hayata pozitif bakış açınız yazarak, konuşarak, kendinizi ifade ederek ortaya koyabilirsiniz. Öğle öncesi ve sonrasında ikili ilişkilerde zorlanabilirsiniz. Keyifli bir gece sizi bekliyor.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)           
Dingin ve keyif dolu bir cumartesi sabahına uyanıyorsunuz. Öğle civarı işinizle ilgili bazı sorumluluklar, engeller ortaya çıkabilir. Tutkulu ve duygusal olarak yoğun bir gece olacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
İyimser,canlı tavrınızla arkadaşlarınızla keyifli bir sabah geçirebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili bazı duygusal zorlanmalar olabilir. Eşinizle bu romantik geceyi iyi değerlendirmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Özellikle kariyerinizde istikrar, güven arzuladığınız bir gün. Öğle saatlerinde aileniz ile ilgili konular size sınav hissi verebilir. İş arkadaşlarınızla keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Hayattan beklentiniz keyif ve huzur. Arkadaşlarla güzel bir sabah geçirerek bunu hissedebilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanacağınız öğle saatlerinin ardından romantik bir gece olası.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Gelir dışı kaynaklarınız konusunda istikrar arıyorsunuz. Kariyerinizde gelişiminiz bunu destekleyecek. Ancak yine de gelirleriniz ile ilgili öğle saatlerinde zorlanma hissedebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Eşiniz ve ortağınızla duygusal huzur ve sukunet arıyorsunuz. Hayatın sundukları için şükredebilir, ilahi konulara merak salabilirsiniz. Sorumlulukların sizi engellediğini düşünebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Keyifli ve daha dingin bir hayat düzenine geçiş arzuluyorsunuz. Gelir dışı kaynaklarınız da bunun için imkan sağlayabilir. Bilinçaltınızda kendi kendinizi engelliyor olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Hayatın tadını çıkarabileceğiniz bir gün. Yeme içmeyi abartmamaya özen göstermeniz faydalı olur. Eşinizin desteğinin yanında sosyal çevrenizin tutumu sizi engelliyormuş gibi gelebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Evinizde huzurlu ve sakin bir sabaha uyanıyorsunuz. Öğleye doğru kariyeri ilgilendiren bazı konular gerginlik yaratabilir. Ancak akşam saatlerinde ruhsal çalışmalarla rahatlayabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Kısa bir seyahatte keyifle güne başlayabilirsiniz. Sevgiliniz ya da çocuklarınız huzurunuzu arttırıyor.  Hayattan beklentileriniz sizi zorlasa da akşamı arkadaşlarınızla keyifle geçirebilirsiniz.

Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova