15 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Güne ikili ilişkiler açısından şanslı başlıyorsunuz. Sabah iletişim, bilgi paylaşımı, seyahatler keyif verici gelebilir. Öğleki dalgalı ruh halinizden sonra akşam enerjiniz yerine geliyor.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Keyif ve huzur içinde günü karşıladıktan sonra sabah maddi konular gündeme geliyor. Bilgi almak, görüşmeler yapmak için güzel bir gün. Akşamüstü egzersiz yapmaya vakit ayırabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)    
Sabah saatlerinden itibaren özellikle ikili ilişkilerde iletişim gücünüz oldukça yüksek. Akşam ise eğlenceli bir program yapabilir, enerjinizi hayatın tadını çıkarmaya harcayabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Geç sabah saatlerinde hayal gücünüz size farklı rüyalar sunabilir. Öğle saatlerinde bazı konular aklınızı karıştırabilir. Akşam evinizde halledilmesi gereken işler için enerji bulacaksınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Arkadaşlarınızla sabah bir araya gelebilir keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Maddi konularda duygusal olarak sizi rahatsız eden bir şeyler var. Akşam entelektüel tartışmalar keyif verecek.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Tatil günü olmasına rağmen işinizle ilgili yazışmaları, görüşmeleri yapmak için güzel bir gün. Eşiniz-ortağınız ile bazı konularda ortada kalabilirsiniz. Akşamüstü maddi konular netleşiyor.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Farklı konularda bilgi almak, yeni şeyler öğrenmek için harika bir gün. Haftanın yorgunluğu ile bedeniniz öğle saatlerinde dinlenmeniz gerektiğini söyleyebilir. Akşama enerjik olacaksınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Romantik bir sabaha günaydın diyor; ardından gelir dışı kaynaklarla ilgili farklı fikirler almak istiyorsunuz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde akşam kendi içinize çekilebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Eşiniz, ortağınız ile görüşülecek çok konunuz var. Birlikte yeni şeyler öğrenmek, yeni yerler gezmek üzere plan da yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla hareketli bir akşam geçirebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
İşiniz ile ilgili yarına bırakmadan halletmek istediğiniz konular olabilir. İletişimin akıcı olduğu bugünde yazışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Akşam yine iş açısından aktif geçecek.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Kelimelerinizi kağıda dökmeyi bir kere aklınızdan geçirdiyseniz bugün yazmaya başlamalısınız. Maddi yönünü düşünerek geri çekilmek yerine yaratıcılığınızı ortaya koymanız faydalı olacaktır.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Ailenizle sohbetler,bilgi paylaşımlarıyla keyifli bir sabah geçirebilirsiniz.Öğlen kendinizi aşırı hassas hissedebilirsiniz.Enerjinizi akşam için tutkuyla bağlı olduğunuz işlere saklayın.

Sorularınızı ve Takip için: 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova