16 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Bugün zihinsel aktiviteler, iletişim ön planda ve farklı bir eğitime katılabilirsiniz. Orijinal fikirlerle gelebileceğiniz gibi agresif tavırlarla ikili ilişkileri zorlayabilirsiniz de.  

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Maddi konularda yazışmaların görüşmelerin hız kazanacağı bir gün. Özellikle gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili gelecek haberler sizi mutlu etmeyebilir. Birkaç gün beklemenizde fayda var.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Bugün beklenmedik arkadaşlarla karşılaşabilir, ya da sıra dışı aktivitelere katılabilirsiniz. Öğleden sonra ikili ilişkilerinizde fikir ayrılıklarına karşı dikkatli olmakta fayda var.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Kariyeriniz ile ilgili sürpriz gelişmeler olabilir. İletişimin yoğun olacağı bugünde bazı şeyleri kafanızda kurabilirsiniz. Geçmişi bırakarak geleceğe bakmalısınız. İş yerinde tartışmalara dikkat.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Bir anda tanıdığınız herkes ile görüşme fırsatı yakalayabilir, beklenmedik şekilde sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Bu sosyallik kalbiniz ve mantığınız arasında kalmanıza sebep olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Gelir dışı kaynaklarınız konusunda beklenmedik gelişmeler kariyerinizde yapmayı planladığınız değişikliklere yön verebilir. Aileniz ile fikir ayrılıkları konusuna dikkat etmelisiniz.  

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Eşinizin ya da ortağınızın sıra dışı tavırları sizi şaşırtabilir. Seyahatlerde bazı aksilikler, yanlış anlaşılmalar olabilir. Öğleden sonra iletişimde zorlandığınızı hissedebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
İş yerinizdeki sürpriz olaylar gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili ikilemde kalmanıza sebep olabilir. Gelirleriniz ile ilgili görüşmelerinizi ise öğleden sonraya bırakmamakta fayda var.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Eşiniz-ortağınız ile ilgili duygularınız riskleriniz ve hayattan zevk anlayışınızdaki farklılıklar, sürpriz gelişmeler ile değişebilir. Fikirlerinizi duygularınızın üstünde tutabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Eviniz ya da aileniz ile ilgili sürpriz gelişmeler, iş yerinizde ya da işinizde-günlük hayatınızda bir değişime götürebilir. Daha önceleri sır olarak kalmış bir konu ortaya çıkabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Yaratıcılığınız ve eğlence arzunuz yüksek. İletişim yeteneğiniz farklı fikirler ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor. Arkadaşlarınızla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz, temkinli olmalı.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Ailenizle bir araya gelmek ve fikir alışverişi yapmak isteyebilirsiniz. Maddi konularda sürpriz gelişmeler olabilir. Kariyerinizi ilgilendiren konularda iletişiminize özen göstermelisiniz.
Sorularınızı ve Takip için: 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova