17 Aralık Burç Yorumları


Bu sabah ikizler burcunda Dolunay gerçekleşiyor ve Uranüs direkt harekete geçiyor. Bazı gerginlikler ile birlikte görünemeyen, görünmeyen noktaların ortaya çıkacağı bir gün olabilir. Özellikle iletişimin hızlanacağı ve bizleri aydınlatacak bilgilerin aktarılacağı bir gün olacak. Akşam saatlerine doğru şaşırtıcı, beklenmedik gelişmeler sonucu hızlı ve hayatınızın yönünü değiştirecek türde kararlar alma eğiliminde olabilirsiniz. 


Burcunuza ve yükselen burcunuza etkilerini günlük burç yorumlarından okuyabilirsiniz... Güzel bir gün olması dileğiyle...

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Dolunay ile iletişim, bilgi akışı, seyahatler ve inançlarda farklı fikirler, sorgulayacağınız noktalar ortaya çıkabilir. Ayrıca ilişkilerde ani kararlar ve sürpriz gelişmelere hazır olun.  

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Yüklü ya da daha önce hesaba katmadığınız bir ödemenin dolunay ile ortaya çıkması söz konusu olabilir. Yaratıcılığınız ve hayal gücünüz canlanıyor. İşinizde farklı kararlar alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)             
Özel ilişkileriniz veya ortaklıklarda bazı konuların aydınlanacağını göreceksiniz. Yeni bilgiler paylaşılacak, eleştirel olabilirsiniz. Sosyal çevrenizde sarsıcı olaylar gerçekleşebilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yardımseverliğinizi bilgi yoluyla ortaya koymak ve bu projeleri yaymak arzusu içindesiniz. Kariyeriniz ile ilgili ani yön değişiklikleri olabilir. Akşam ruhsal çalışmalar faydalı olacaktır.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Arkadaşlarınızın size vereceği güzel bir haber ya da sizin duyurmak istediğiniz sürpriz bir bilgi olabilir. Uzak bir seyahat, yeni bir eğitim, medya, ticaret alanlarında bir iş olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyerinizde ilerlemeniz için yeni şeyler öğrenme, seyahat gibi durumlar ortaya çıkabilir. Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili beklenmedik gelişmeler sonunda hızlı kararlar alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Başarmak istedikleriniz ve inançlarınızı hayata geçirebilecek bir eğitim, bir bilgi ortaya çıkabilir. İkili ilişkilerinizde sizi harekete geçirecek beklenmedik bir olay gelişebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Finansal konularda paranızı yöneten kişiler ile görüşebilir, aldığınız yeni bilgiler ışığında düzenlemelere gitmek zorunda kalabilirsiniz. Yoğun hayatınızı değiştirmeniz gerekebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Eşiniz, ortağınızın aydınlattığı yeni bir konu sizi farklı bir boyuta getirebilir. Yaratıcılığınız artıyor ve bebek sahibi olmak, hobinizi işe çevirmek gibi sıra dışı gelişmeler olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
İş yerinizde ortaya çıkacağınız, fikirlerinizi daha fazla kişiye aktarabileceğiniz bir konuma gelebilirsiniz. Eviniz ve ailenizle ilgili sürpriz gelişmeler ile hızla karar verebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Eğer bir çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız bu haberi alabilir ya da başkaları ile paylaşmaya hazır hissedebilirsiniz. Seyahatlerde beklenmedik olaylar gelişebilir, dikkatli olmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Aileniz ile duygularınız, işiniz ile mantığınız farklı farklı konuşuyor gelebilir. İş ve özel hayatınızı dengeye sokmanız faydalı olabilir. Maddi konularda sürprizlere açık olmalısınız.

 Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova