18 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Sıra dışı işler yapma, yaratıcılığınızı kullanma arzunuzun eşiniz ya da ortağınız tarafından kısıtlandığını düşünebilirsiniz. Evinizde huzuru arasanız da ilişkilerde drama devam ediyor.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Kendinizi ifade etmenin iletişimin önemli olduğu bugünde iş yerinizde agresif tavırlara maruz kaldığınızı düşünebilirsiniz. Ani çıkışlarınız ve her şeyi baştan yapma arzunuz sizi zorlayabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Maddi konularda güvende hissetme arzusundasınız. Ancak risklerinizdeki ani değişiklikler, sosyal çevrenizde gelişen sürpriz olaylar sarsabilir. Finansal yapınızı kökten değiştirebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Sezgilerinizin yoğun olduğu bugünde ailenize karşı sabırsız olabilirsiniz. Ortağınız ve eşinizle olan ilişkilerinizde güç savaşları yerine işinizde yaratıcı işlere odaklanmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Zihninizin çok dolu olduğunu düşünebilirsiniz. Kısa seyahatler ve eğitimler söz konusu olsa da evde kalarak işinizle ilgili farklı projeleri ele almak bugün için iyi bir seçim olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Arkadaşlarda ailevi bir huzur buluyorsunuz. Finansal konulardaki değişiklikler sizi güveli alanınızdan çıkarıyor. Yaratıcılığınızı kullanarak risklerinize farklı çözümler getirebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
İkili ilişkilerinizde beklenmedik gelişmeler sizi harekete geçirmek için yeterli gibi. Ancak evinizde ve ailenizle de ilişkilerinizde açık olmalısınız. İşinize odaklanmanız faydalı olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Bugün inançlarınız ve sezgileriniz size harekete geçirebilir. İş yerinizde orijinal projelerde yer alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmalı ve güçlü kişilerle tartışmaya girmemelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Maddi konularda güvenli oynamak isteseniz de dış etkenler sizi farklı adımlar atmaya zorlayabilir. Rekabetçi ruhunuza kapılmayarak, sağlam adımlar atmaya çalışmanız faydalı olacaktır.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Ev ve işinizde beklenmedik gelişmeler olabilir. Bunlar olurken ikili ilişkilerinizde kendinizi rahat hissetmek istiyorsunuz. Sağlam duruşunuzu yıkıcı yerine tutkulu olmaya kullanmalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Günlük düzeninizde huzur bulsanız da zihniniz durmuyor. Sürpriz bir kısa seyahat sizi şaşırtabilir. Ruhsal ve mistik konularla ilgilenmek sizi sakinleştirebilir, yeniden canlandırabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Aradığınız aşkı bulabilir, beklediğiniz çocuk haberini alabilirsiniz. Maddi konularda beklenmedik değişiklikler sizi gelir dışı kaynaklarınızın yönetiminde farklılaşmaya yönlendirebilir.

 Sorularınızı ve Takip için: 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova