19 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Ailenizin önem taşıdığı, duygusal hissedebileceğiniz, sezgilerinizin güçlü olacağı bir gün. Finansal bir sözleşme, geleceğe yönelik somut bir adım atmak için sabahı değerlendirebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Duygularınızı ifade etmek ve iletişim kurmak oldukça önemli. Abartılı tavırlar sergileyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde evlilik, ortaklık gibi ciddi kararlar-haberler alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)             
Maddi konularda aşırı tutumlu ya da müsrif davranabilirsiniz. İş yerinizde alacağınız önemli görevler size finansal karar alma yetkisi verebilir. Günün erken saatlerini iyi kullanmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Annenize, çocuklarınıza, vatanınıza karşı kendinizi aşırı duygusal hissedebilirsiniz. Çocuk sahibi olmak, çocuklarla ilgili sorumluluk almak ya da bir hobiyi işe çevirmek isteyebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Duygusal ve hassas olacağınız bir gün. Yaratıcılığınız oldukça yüksek ancak hayalperestliğe vurmamalısınız. Ailenize karşı sorumluluklarınız ile aşırı fedakar davranışlar sergileyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Arkadaşlarınıza karşı fedakar ve özverili tavrınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Sosyal organizasyonlar için kendinizi unutmamalısınız. Sabah önemli bir sözleşme, anlaşmaya imza atabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Kariyerinizle ilgili şanslı ve gelişime açık olduğunuz bir sabah. Maddi konularda sorumluluklarınızın değişeceği ve somut adımlar atabilirsiniz. Bu bir iş ya da pozisyon değişikliği olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Kendi inançlarınızı ve değerlerinizi bugün ki hayatınızı ele alarak gözden geçirerek hayatınızla, kendinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Yeni ve farklı bir bakış açısı kazanıyorsunuz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Gelir dışı kaynaklarla ilgili aşırılara kaçabileceğiniz bir gün. İhtiyacınızdan fazla kredi alabilir, harcamalarınıza sınır koyamayabilirsiniz. Kendinizi farklı araştırmalara adayabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Ortaklıklar ve evlilikten yana şanslısınız. Eşinize karşı aşırı duygusal ve romantik olabilirsiniz. Sosyal çevrenizden biri teklif yapabilir, bu konuda somut adımlar atmanızı sağlayabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
İş yerinizde şanslı ve gelişime açık bir gündesiniz. Kariyerinizde ilerlemek adına yeni sorumluluklara, yeni pozisyonlara imza atabilirsiniz. Kendinizi şımartmak için bir plan yapmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Yaratıcılığınızın çok yüksek olduğu bugünü sanatsal meraklarınızla değerlendirmelisiniz. Ailenize katılacak bebeğin haberini alabilirsiniz. Kendinizi hayattan zevk almaya kaptırmamalısınız.

  Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova