2 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Haftaya zihinsel ve bedensel olarak güçlü başlıyorsunuz. İyimserliğinizin artacağı bu sabahın ardından öğle saatlerinde duygusal olarak yanılgılara kapılabilirsiniz. Akşam heyecan artıyor.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkilerinizde iletişiminiz oldukça güçlü. Eşiniz, sevgilinizle enerjik aktiviteler ile haftaya başlıyorsunuz. Sonrasında arkadaşlarınızla idealist projelerde yer alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sabah işiniz ile ilgili bazı işleri evinizden yapabilirsiniz. Bugün ikili ilişkilerinizde olumlu bir tavır içindesiniz. Akşam arkadaşlarınızla sıra dışı bir program yapabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kısa bir seyahate çıkabilir, yaratıcılığınızı kullanacağınız aktivitelerde bulunabilirsiniz. İş yerinizde idealist projelere adım atabilirsiniz. Kariyerinizde beklenmedik gelişmeler olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aile içi iletişiminizin yoğun olacağı bugünde ortak gelirler ile ilgili bazı belirsizlikler ortaya çıkabilir. Özgür bir ilişkinin başlangıcı olabilir. Farklı ideolojiler ilginizi çekebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Zihinsel aktiviteler, okumak, yazmak mutlu edebilir. Evinizde özgür olmak arzusu içindesiniz. İkili ilişkilerinizde yanılsamalar olabilir. Gelir dışı kaynaklarınızda sürpriz gelişmeler var.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Maddi manevi güvene dayalı ilişkiler içinde olmak sizin için önem taşıyor. Kısa bir seyahat keyifli olabilir. Eşinize sürpriz bir akşam hazırlayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Güne duygusal açıdan yoğun başlıyorsunuz. Sabah maddi konular gündeminizi belirlerken öğle saatlerinde sanatsal aktiviteler ile ilgilenebilirsiniz. İş yerinizde değişiklikler olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabaha karşı hareketli rüyalar görebilirsiniz. İşiniz ile ilgili aktif ve hareketli olacağınız bir gün. Öğleye doğru aileniz ile ilgili yanılgılar olabilir. Yaratıcığınız oldukça yüksek.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Arkadaşlarınızla iletişimin ve hareketliliğin yoğun olacağı bir gün. İletişimde bazı yanılgılar, seyahatlerde bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Akşam evinizde sıra dışı bir program yapabilirsiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinizi ilgilendiren konular sabahın erken saatlerinde sizi güne başlatabilir. Zihniniz oldukça yoğun çalışmakta. Maddi konularda yanılgılar olabilir. İletişiminizde farklılığınız öne çıkıyor. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İdealist bir iletişim tarzı içindesiniz. Olumlu bakış açınız işinizde takdir görmenizi sağlayabilir. Yine de hayallere kapılmamalısınız. Finansal konularda beklenmedik gelişmeler olabilir.
Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova