20 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Sabahın ardından eğlenceli, canlı, rahat hissedeceğiniz, çocuklarla ve hobilerinize vakit ayırarak hayatın tadını çıkarabileceğiniz bir gün. Akşam saatleri ilişkiler açısından aktif olacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Ailenizle, evinizde yaratıcılığınızı ortaya koymak isteyeceğiniz, hareketli, canlı, mutlu bir gün geçirebilirsiniz. İşlerinizle ilgili cesur kararları akşam saatlerinde alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)            
Kısa seyahat, eğitimlerden keyif alabileceğiniz; kendinize güvenerek sahnede bilgi ve duygularınızı aktarabileceğiniz bir gün. Günün son saatlerine eğlence, spor aktiviteleri koyabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
İhtişam, şaşa ve lükse yatırım yapmak isteyebileceğiniz bir gün. Harcamalarınızı yarını düşünerek yapmalısınız. Akşam evinizde bir davet verebilir, arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Sabah saatlerinden itibaren kendinizi neşeli, heyecanlı ve kararlı hissedebilirsiniz. Günü kendinize ayırmak isteyebilirsiniz. Akşam bir seyahat ya da sohbetli bir birliktelik olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Yaratıcılığınız, hayal gücünüz sizi başka diyarlara götürerek farklı düşünmenize olanak veriyor. Kendinizi rahatlamış ve güvende hissedebilirsiniz. Maddi konularda atak davranabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Arkadaşlarınızla bir araya gelerek, eğlenceli, mutlu ve farklı bir gün geçirme arzusundasınız. Ayrıca kararlı bir tavır sergiliyorsunuz. Akşam kendinizi çok enerjik hissedebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyerinizi ilgilendiren bir konuda bugün çalışmalarınızı sunma ve kendinizi ortaya koyma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendinize güvenerek kararınızı verebilir, yeni adımlar atabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Uzun bir seyahat, farklı kültürler, farklı konular hakkında bilgi almak, gezmek, eğlenmek istiyorsunuz. Akşam saatlerinde sosyal ortamlarda cesur ve kararlı bir tavır sergileyebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Gelir dışı kaynaklarınızı hayatın tadını çıkarmanızı sağlayacak ve sizi rahatlatacak şeylere, eğlence ve lükse yönlendirmek isteyebilirsiniz.  Kariyerinizle ilgili ani kararlara dikkat.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
İkili ilişkilerde kendinizi ortaya koymak, rahat ve eğlenceli bir ilişki içinde olmak istiyorsunuz. Bugün karşınızdaki kişiye karşı açık olmak, dürüstlük ve güven sizin için önem taşıyor.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
İş yerinizde eğlenceli ve hareketli bir gün geçirebileceğiniz gibi bugünü kendinizi şımartmak için ayırabilirsiniz. Yeni bir spor programı, diyet ya da benzeri bir aktivite iyi gelebilir.

Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova