21 Aralık Burç YorumlarıKoç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz ile ilgili önemli gelişmeler olabilir ve daha gerçekçi, sağlam adımlar atabilirsiniz. Ancak Ocak sonuna kadar iş ilişkilerinizi gözden geçirmeli ve dikkat etmelisiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Hayatınızı ve ideallerinizi gözden geçireceğiniz bir gün olabilir. Akşam saatlerine kadar karar almakta zorlanabilirsiniz. Sonrasında ise daha gerçekçi bir bakışa sahip olabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Finansal, özellikle bonus, miras, kredi, sigorta gibi gelir dışı kaynaklarla ilgili konular gündeme geliyor. Ocak ayı sonuna kadar değerlendirerek yeni bir adım atmamanız faydalı olur.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İkili ilişkilerde ciddi düşünmeye başlıyorsunuz. Mevcut evliliğiniz, ortaklığınız veya yeni birlikteliklerin gözden geçirilmesi için iyi bir dönem. İlişkideki yerinizi değerlendirmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşiniz ya da günlük hayat tarzınızın ne kadar mutlu ettiği konusunda şüpheleri göz ardı etmemelisiniz. İleriye yönelik somut kararlar almak yerine önünüzdeki bir ayda analiz edebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Aşk sizin için ciddiyet taşıyor; geleceğe yönelik adımlar düşünebilirsiniz. Evliyseniz çocuk sahibi olmayı değerlendirebilirsiniz. Bu konularda ocak sonuna kadar beklemeniz faydalı olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Ev alım, satım, renovasyon ve diğer tüm emlak işleri somutluk kazanmaya başlıyor. Yeni adımlar atmak yerine elinizdeki bilgileri değerlendirmek için önümüzdeki bir ayı kullanabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sanatsal konular, yazmak ve konuşmak istiyorsunuz. Bilgilerinizi aktarmak ya da yaratıcılığınızı ortaya koymak sizin için önemli olabilir. Önce kendi zihninizde somutlaştırmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gelir kaynaklarınız konusunda ciddi değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Ocak sonuna kadar yeni adım atmak yerine durumu analiz etmeniz ve kararları sonrasına bırakmanız faydalı olacaktır.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kendinize olan güveniniz tam. Hedefleriniz, ilişkileriniz, yapabilecekleriniz için değerlendirme sürecindesiniz. Özellikle dış görünüşünüz ile ilgili yenilik yapmamanız faydalı olur.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kendinizi dinlemeniz, ihtiyaçlarınızı gözden geçirmeniz için bir dönem başlıyor. Yaklaşık bir ay meditasyon, dua, ruhsal ve mistik çalışmalar ile kendi içinizde dönmeniz yararlı olacaktır.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal organizasyonlarda ciddi görevler alarak önemli projelerde liderlik etmek istiyorsunuz. Bu projeleri iyi değerlendirmelisiniz. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova