22 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Günün çoğunluğunda keyif ve eğlence ön planda. Yabancılarla iletişim, eğitim ile ilgili gelişmeler olabilir. İş ile ilgili önemli kişilerle ilerleyen saatlerde somut adımlar atabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün gündüz evde keyif aldığınız işleri yaparak geçirmek isteyebilirsiniz. Maddi konularda aile büyüklerinden bilgi alabilir, gece ideallerinizin desteklendiğini hissedebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kardeşler ya da yakın akrabalarınızla eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerde kendinizi rahat ifade edeceğiniz bir gün. Gün sona ererken maddi konularda yardım alabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Alışveriş için güzel bir gün olabilir ancak harcamalarda aşırıya kaçabilirsiniz. İşiniz ile ilgili bilgi akışı hızlı olacak. İkili ilişkilerinizde özellikle eşinizle uzlaşma önem taşıyor.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kendinizi ifade etmek, hayattan zevk aldığınızı hissetmek için hareket edeceğiniz bir gün. Kelimelerle yaratıcılığınız harika. Gece adım atacağınız işlerde somut sonuçlar elde edebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kendinizi dinlemek için vakit ayırabilirsiniz; kafanızı dağıtmak için harika bir gün. Ailenizle hoş sohbetler yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı işe çevirebilmek için destek alma fırsatı var.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Arkadaşlarınızla bir araya gelerek canlı, eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Bilgi almak, bilgi aktarmak, okumak, yazmak, konuşmak bugün rahat olacak. Aile büyükleriniz sizi destekliyor.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyerinizi ilgilendiren konularda rahatça kendinizi ifade edebileceğiniz bir gün olacak. Gelir, giderleriniz ile ilgili doğru bilgiye ulaşabilirsiniz. Kardeşlerinizin desteğini alacaksınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Uzak bir seyahat, farklı kültürler tanımak, felsefe gibi konular size heyecan veriyor. İkili ilişkilerinizde her türlü konuda karşınızdaki ile iyi iletişim kurabileceğiniz bir gün.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Finansal konularda cesurca davranmak isteyebilirsiniz. Ruhsal, mistik ve dini konular, gizli kalmış bilgiler ilginizi çekebilir. Kendinizi güçlü ve değişime hazır hissedeceksiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Eşiniz ya da ortağınız ile heyecanlı, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerde takdir görme arzusundasınız. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek sohbetlerde bulunabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kendinize keyif yapmak için bir mola tanımalısınız. İş ile ilgili konularda yazışmalar, görüşmeler hızlanıyor. Sosyal organizasyonlarda alacağınız önemli görevler olabilir.

Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova