23 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İş yerinizde detayların ve planlamanın hakim olacağı bir gün olacak. Sabah saatlerinde kendi içinizde kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra önemli kişilerle görüşmeler yapılabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün yaratıcılığınızı somut çözümler ortaya koymak için kullanabilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili konularda titizsiniz. Yabancılardan gelecek önemli bir destek ile rahatlayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Evinizde işleri halledebilir, adeta bir yılbaşı temizliğine girişebilirsiniz. Sabah iş ile ilgili konular netleşmeyebilir. Öğleden sonra maddi konularda etkin girişimlerde bulunabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün entelektüel paylaşımlar, kardeşlerle iletişim önem taşıyor. Yurt dışı ile ilgili sabah belirsizlikler olabilir. Sonrasında eşiniz ve ortağınızla önemli konuları görüşebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Finansal konuları titizlikle ele alacağınız, analiz ederek geleceğe yönelik planlamalar yapabileceğiniz bir gün olacak. İşinizde önemli kişilerle görüşmeleri öğleden sonraya bırakmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün kendinizi ve duygularınızı ifade etmek sizin için büyük önem taşıyor. Sezgileriniz kuvvetli, duygusal hissedebilirsiniz. Aşırı risk almanız faydalı olmayabilir, iyi değerlendirmelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendinizi her şeyi ince ince düşünen kişi olarak biraz huzursuz hissedebilirsiniz. İş ile ilgili kafanızı karıştıran konular olabilir. Öğleden sonra bir aile büyüğünün desteğini alabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal organizasyonlarda sistematik ve titizlikle görev alıyorsunuz. Öğleden itibaren ikna kabiliyetiniz artıyor. Gizemli konulara ilgi duyabilir, güçlü sezgilerinizden yararlanabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İşinizi ilgilendiren konularda mükemmeliyetçi, detaycı davranışlar sergiliyorsunuz. Analitik düşünce gücünüz oldukça yüksek. Finansal konularda önemli görüşmelerinizi öğleden sonraya bırakmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün kendinizi güçlü, otoriter, hırslı, tutkulu hissedebilirsiniz. Başkalarını yönlendirecek gücü kendinizde bulabilirsiniz. Sabah saatlerinde iletişimde netleşmeyen şeyler olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelir dışı kaynaklarınız konusunda titizlikle analiz yapabileceğiniz ve durumu değerlendirebileceğiniz bir gün. Gelirlerinizle ilgili konular sabah saatlerinde belirsizliğini sürdüyor.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkileriniz konusunda mükemmeliyetçi, detaycı ve soğuk davranabilirsiniz. Kendinizi kararsız hissedeceğiniz sabah saatlerinin ardından sosyal çevrenizden önemli destek alabilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova