24 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyerinizi ve işiniz ilgilendiren konularda analiz, hesap, değerlendirmeler yaparak ileriye yönelik girişimler için stratejiler yaratmak için uygun bir gün. Ailenizin de desteği olacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Hedeflerinizi gözden geçirebilir, eğitim görüyorsanız projelerinizi tamamlamak üzere kolları sıvayabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılar ile yeni adımlar atmanızı sağlayacak haber alıyorsunuz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kredi, sigorta, bonus, miras gibi gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili değerlendirmeleriniz ardından bugün girişeceğiniz yeni işlerde başarılı olma şansı ile sağlam adımlar atabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İletişimin yoğun olacağı bugünde evlilik ya da ortaklık gibi ikili ilişkilerde önemli adımlar için plan program yapabilirsiniz. Atacağınız adımları önceden hesaplamak için güzel bir gün.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konularda titizlikle çalışacağınız, tüm konuları etraflıca inceleyebileceğiniz bir gün olacak. Yeni stratejiler kurup hayata geçirmeniz maddi açıdan olumlu sonuçlar getirebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Analiz yeteneğinizle bugün tüm risklerinizi daha kolay değerlendireceksiniz. İleriye yönelik adımlar atarken yaratıcılığınızı da kullanabilirsiniz. Bir hobinizi işe dönüştürebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eviniz ve ailenizin geleceği ile ilgili plan yapmak ve mevcut durumu gözden geçirmeniz için güzel bir gün. Empati gücünüzün kuvvetli olduğu bugünde kalıcı ve somut çözümler sunabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İletişimin yoğun ve akıcı olacağı bugünde sosyal organizasyonlarda titizlikle çalışabilirsiniz. İletişim, eğitim, seyahatlerle ilgili yeni girişimlerde bulunmak üzere bilgi edinebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizde çalışkanlığınız ve detaycılığınız ile maddi açıdan atılımlar yapabileceğiniz bir gün. Gelir-gider dağılımınızı değerlendirerek geleceğe yönelik girişimlerde bulunabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sağlam adımlar atmak üzere stratejik planlar yapmaktan hoşlanıyorsunuz. İdeallerinize giden yolda hedeflerinizin şaşmaması için daha detaylı bir analiz yapmanız için güzel bir gün olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili detaylı bir analiz içinde olacaksınız. İleriye yönelik adımlar atmak için öncelikle kendi zihninizde taşları oturtmalı ve sonrasında ilerlemelisiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Evlilik, ortaklık konularında detaycı davranıyorsunuz. Arkadaşlarınızın desteği ve onlardan gelecek bir haber ile harekete geçebilirsiniz. İdeallerinize uygun sağlam adımlar atabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem