25 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İkili ilişkiler, ortaklıklar, sanat, estetiğin önem taşıdığı bir gün. Denge bulma arzusunda olsak da ani başkaldırı, tepkisel davranışlar, fikir ve düşünce ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş yerinizde ilişkilerinize dikkat etmeli; seyahat planları varsa aksaklıklara, kazalara ve sakarlıklara karşı hazırlıklı olmalısınız. İdealler uğruna beklenmedik çıkışlar yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Yaratıcılığınız sanat ve estetik konusunda yüksek olabilir. İlişkilerinizde aradığınız dengeyi bulamayabilirsiniz. Finansal konularda güçlü kişilerle sert ve gergin anlar yaşayabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aile bireyleri ile ilişkinizde kendinizi dengede hissetme arzunuza rağmen işiniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler zorlayabilir. Eşiniz ve ortağınız ile fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Doğru iletişim ile tüm ikili ilişkilerinize iyi bir yön verebileceğinizi düşünüyorsunuz. Bugün iş yerinizde güçlü kişilerle ilişkilerinize ve seyahatlerde kendinize dikkat etmelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Maddi konular hakkında görüşmelerinizi yaparken riskinizi kimin yönettiğini unutmamalısınız. Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili ani değişiklikler sizi tepkisel tavırlara yönlendirebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün kendinizi duygusal ve huzursuz hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde beklenmedik gelişmeler sizi kışkırtabilir. Aile büyükleriniz ile ilişkilerinizde dikkatli olmanızda fayda var.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde meydana gelen sürpriz olaylar bazı sırların ortaya çıkmasına da sebep olabilir. İçinizdeki düzene karşı çıkma hissine kapılmamanız yararlı olur. Seyahatlerde aksaklıklar olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Görev aldığınız sosyal organizasyonlarda ilişkileri dengede tutmak istiyorsunuz. Gençlerin beklenmedik çıkışları ile bu zor olabilir. Maddi konularda fikir ayrılıkları, çatışmalar yaşanabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün iş ve aile içi ilişkileriniz ile sürpriz olaylar sonucu ortaya çıkan tepkisel tavırlar gündemde olacak. İletişimde gerginlik ve kurallara karşı çıkma isteği sizi baştan çıkarmasın.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Seyahatler, eğitim ve yurt dışı bağlantılı konularda gerginlik, sıra dışı olaylar ortaya çıkabilir. Kendinizi bu konuda huzursuz ve gergin hissedebilir, anlaşılamadığınızı düşünebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Gelirleriniz ile ilgili sürpriz olaylar sizi gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili ani kararlar almaya yöneltebilir. Çevrenizde güçlü biri ile fikir çatışmasına girebilir, sert tepkiler verebilirsiniz.
Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova