26 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Gece yarısından itibaren ikili ilişkiler konusunda dikkatli olmanız gereken olaylar olabilir. Fevri ve tepkisel yaklaşım göstermemelisiniz. Ailenizin yanında daha rahatlayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
İş yerinizde çıkan gizli konular ilişkilerinizi dengede tutma çabanızı zorlaştırabilir. Otorite figürlerine ılımlı yaklaşabilirsiniz. İletişim konusunda şanslısınız abartıya kaçmamalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Sevdikleriniz ve çocuklarınızla hayatın tadını çıkarma istiyorsunuz. Ancak çevrenizde ortaya çıkan sürpriz olaylar, siz şanslı olsanız da maddi konularda ortamı gerginleştirebilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
İkili ilişkilerinizde duygularınızın baskılandığını, zorlanma hissedebilirsiniz. İşinizle ilgili beklenmedik olaylar olabilir. Ara buluculuk yapabilirsiniz. Aşırılıklardan uzak durmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
İlişkilerinizde diplomatik olmayı tercih ediyorsunuz. Ancak sıra dışı fikirleriniz ve düşünce tarzınız ile tepki toplayabilirsiniz. İş görüşmelerinde ılımlı, düşünceli davranabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Kendinize estetik ve sanatla ilgili ürünler almak isteyebilirsiniz. Sözel yaratıcılğınızın yüksek olduğu bugünde ikili ilişkilerinizde empati yeteneğinizi kullanmanız faydalı olacaktır.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Sezgileriniz oldukça kuvvetli ancak eşiniz ya da ortağınızın sıra dışı davranışları sizi rahatsız edebilir. Ailenize durumu rahatlıkla aktarabiliyor ve ortamı yumuşatabiliyorsunuz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
İş yerinizdeki beklenmedik durumlar sebebiyle huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. Duygularınızı ve düşüncelerinizi yazarak aktarmak faydalı olabilir. Yaratıcılığınız oldukça yüksek.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Sıra dışı fikir ve uğraşlarınız sebebiyle arkadaşlarınızla tartışmalı ortamlar olabilir. Maddi konularda görüşmelerinizi yapabilirsiniz, ancak güçlü kişilerle tartışmamaya çalışmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Aileniz, eviniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler sonucu iş yerinizde ilişkilerinizi dengede tutmakta zorlanabilirsiniz. Eşinizin ve ortağınızın desteğini hissediyorsunuz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Uluslararası, hukuki, ticari ya da eğitimsel konularda ara bulucu olarak görev yapmanız gerekebilir. Yaratıcılığınız oldukça yüksek. Kendinizi gergin ve huzursuz hissedebilirsiniz.


Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sezgileriniz oldukça kuvvetli. Maddi konularda şoke edici olaylar kaşısında gerginlikler olabilir. Risklerini konusunda şanslı olma durumunuzu aşırı zorlamamalı, sakin davranmalısınız. 
Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova