27 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Öğleden sonraya kadar özellikle iş ilişkilerinizde sert tavırlara ve tartışmalara yol açabilecek konulara dikkat etmelisiniz.  Maddi konularda fedakarca davranabileceğiniz bir akşam.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Farklı kültürlerden, eğitim, hukuk dünyasından kişilerle ilişkilerinizde çatışmalar yaşayabilirsiniz. Akşama doğru özellikle ikili ilişkilerinizde yumuşama ve rahatlama hissedeceksiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)           
Çocuklarla ve gençlerle rahat anlaşamadığınızı düşündüren bir gün olabilir. İlerleyen saatlerde iş ilişkileriniz akıcılık kazanabilir ve yaratıcılığınızı daha iyi kullanabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Özellikle eşiniz veya ortağınız olmak üzere tüm ikili ilişkilerinizde tartışma ve gerginliklere açık bir güne başlıyorsunuz. Öğleden sonra yaratıcılığınız artıyor ve gerilim azalıyor.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
İş yerinizde eski bazı durumların ortaya çıkması ile çalışma arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler olabilir. Akşama doğru ailenizle huzurla, birbirinizle paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Maddi konularda risk almak için pek iyi bir gün olmayabilir. Risklerinizi yöneten kişilerle ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Eşinizle hafta sonu için kısa bir seyahat iyi gelebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Ailenizle başta olmak üzere tüm ikili ilişkilerinizde dengeyi kurmak için çaba göstermelisiniz. Akşama doğru maddi konular gündeme gelebilir. Sezgilerinizi ve mantığınızı dinlemelisiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Bugün ilişkilerinizde iletişim problemi yaşadığınızı düşünebilirsiniz. Gün içinde ruhsal çalışmalar, meditasyon faydalı olabilir. Akşama doğru rahatlıyorsunuz ve yaratıcılığınız artıyor.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Sosyal çevreniz ile maddi konularda aynı duyguları paylaşmayabilirsiniz Sizi bu durum zorlasa da öğleden sonra aileniz ile huzur bulabilir; güçlü bir kişinin desteğiyle rahatlayabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Kariyerinizi yönlendirecek görüşmeler yapmak için pek doğru bir gün olmayabilir. İş ilişkilerinizde çatışmalı ruh hali öğleden sonraya kadar sürebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İdealleriniz uğruna başkalarıyla çatışmaktan çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Öğleden sonradan itibaren iş ve para konuları akıcı hale gelerek sizi rahatlatacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sezgilerinizi dinleyerek maddi konularda tartışmalara girmeyerek günü değerlendirmelisiniz. Öğleden sonraya kadar gerginlikler ilişkilerde ortaya çıkabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova