28 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah önemli, güçlü, otorite sahibi biri ile görüşebilir; öğleden sonra finansal konular ve kariyerinizle ilgili desteği alabilirsiniz. Akşam evinizde kutlama ve davet verebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kendinize yol gösterici olarak düşündüğünüz kişiler ile entelektüel paylaşımlarda bulunma ve ideallerinize destek bulma şansını elde ediyorsunuz. Sohbetler için keyifli bir gece olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İşleriniz ve günlük hayat düzeniyle ilgili tutkulu bir şekilde çalışabilirsiniz. Mistik ve ezoterik konularla ilgili bilgilere ulaşabilir, gelir dışı kaynaklarınıza güvence bulabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Uzun süredir evlilik ya da ortaklık ciddi kararlar almayı düşündüğünüz kişi ile görüşebilirsiniz. Şanslı ve iletişiminizin akıcı olacağı bugünü iyi değerlendirmeniz faydalı olacaktır.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Eviniz ile ilgili değişiklikler sizi zorlayabilir ancak vakit geçirmekten keyif alacaksınız. iş ile ilgili güçlü ve otorite sahibi kişiler ile destek istediğiniz konuları konuşabileceğiniz bir gün.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kardeşlerinizle yaşadığınız bir olaydan dolayı canınız sıkılmış olabilir ancak öğleden itibaren problemler çözülüyor. Sevdiğiniz kişiden destek alabilir ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
 Maddi konular ile ilgili tahmin etmediğiniz durumlar ortaya çıksa da bir aile büyüğünüzle görüşmeniz sonrasında huzurlu vakit geçirebilirsiniz. Akşam kutlama yapabilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kendi fikirlerinizi kuvvetli bir biçimde savunuyor, stratejik davranışlarınızla ağırlığınızı ortaya koyuyorsunuz. Tutkulu tavrınız çevrenizdekileri büyülemeye yetiyor, kendinize ve sezgilerinize güvenmelisiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
 Kendinizi iyi hissetmediğiniz bir konu ile ilgili fikirleriniz sizi yoruyor. Sabah saatlerinde maddi konular ile ilgili görüşmelerinizi yapabilir öğleden sonra bu kişilerden yardım alabilirsiniz. Gece eğlenmek için fırsat olabilir. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Arkadaşlarınız size bazı konular hakkında fikir danışabilir. Pozisyonunuz ya da tecrübeniz onlara yol gösterici olacaktır. Eşinizle romantik veya eğlenceli bir program yapmak için güzel bir akşam.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili bazı konularda ortaya çıkmayan konular bugün kendini gösterebilir. Hrm iletişim hem de kendinizi yenilemede şanslı olduğunuz bugünü iyi değerlendirmeniz faydalı olacaktır. 

 Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
 İdealleriniz uğruna tutkuyla çalışacağınız bir gün olacak. Arkadaşlarınızla program yapabilir; otorite figürleri ile fikrinize destek vermeleri için görüşebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşabileceğiniz bir gün.

Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem