29 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Gün boyunca isyankar tavırlar ve ani çıkışlar gösterebilirsiniz. Ancak sabah saatlerinden itibaren iş ilişkileri ve aşktan yana şanslısınız. Akşam daha idealist ve neşeli olabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Fikirlerinizi beklenmedik şekilde savunabilir, içinizdeki özgürlük arzusunu bastıramayabilirsiniz. Öğleden sonraya kadar eşiniz- sevgiliniz ile muhtemel romantik anları kaçırmamalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İş arkadaşlarınızla keyifli bir gün geçirebilir, yeni bir aşka tutulabilirsiniz. Sosyal çevrenizde beklenmedik tepkiler ile karşılaşabilir ya da kendiniz sıra dışı tepkiler verebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyeriniz ile ilgili konularda eşinizin ya da ortağınızın sürpriz ya da teknolojik, yenilikçi fikirleri olabilir. Aşk açısından şanslı olduğunuz gündüz saatlerini iyi değerlendirmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İdealist fikirlerinizle iş arkadaşlarınıza, çalışanlarınıza sert tavırlar takınabilirsiniz. Evinizde sağlıklı bir yaşamın adımlarını atmak için güzel bir gün. Gece çok eğlenebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Farklı, kısa bir seyahate çıkabilir, tutkuyla bağlı olduğunuz fikirleri gençlerle ya da çocuklarınızla paylaşabilirsiniz. Aşktan yana şansınızı göz ardı etmemeli aksine değerlendirmelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Maddi konularda sezgilerinize güvenmelisiniz. Eşinizin eviniz ve aileniz konusunda tepkisel çıkışları yorabilir. Akşam entelektüel bir sohbet ya da kısa bir seyahat keyiflendirebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Günün ilk saatlerinde engellenmiş hissetseniz de iç sesinizi dinlemelisiniz. İş ile ilgili yazışmalarınız, görüşmelerinizde dikkatli olmalısınız. Kısa bir seyahatte aşkı bulabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün dinlenmeniz, meditasyon, yoga, dua  vb ruhsal çalışmalar yapmanız faydalı olabilir. Riskleriniz ile ilgili sıra dışı olaylar olabilir. Geceden itibaren keyfiniz yerine gelecek.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Gün içinde arkadaşlarınızla inandığınız konuları savunmak üzere bir araya gelebilirsiniz. Fikirlerinizi ortaya koyarken tavrınıza dikkat etmelisiniz. Akşamı dinlenmeye ayırabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinizi düşünerek iç güdülerinizi takip etmelisiniz. İletişimde zorlanabileceğinizi, hızlı ve tepkisel davranabileceğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Yaratıcılığınız yüksek olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Hayat felsefeniz, idealleriniz sizin için önem taşıyor. Arkadaşlarınızla fikir ayrılıkları söz konusu olsa da birlikte geçireceğiniz bir gün size yeni bir aşkın habercisi olabilir.

Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova