3 Aralık Burç Yorumları

Yay Burcunda Yeni Ay!
Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün yeni ay ile hayatınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz. Uluslararası işler, eğitimler, uzak seyahatler gündeminize girebilir. Sıra dışı fikirleriniz ile yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bir süredir düşündüğünüz kredi, sigorta, miras gibi konuların yanı sıra diğer finansal riskleriniz ile ilgili de yeni ay ile birlikte olumlu gelişmeler olabilir. Yeni adımlarınızı bu yönde atabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İkili ilişkileriniz ile ilgili canlı, iyimser, enerjik olmanızı sağlayan yeni ay bugün şükretmenizi ve rahatlamanızı sağlayacak. Arkadaşlarınızdan gelecek orijinal fikirler olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İş yerinizde ufkunuzu genişletecek yeni bir oluşumun sinyallerini veriyor yeni ay. Bugün fikir alışverişinde bulunmak kariyerinizde sizi ileriye taşıyabilir. Yeni girişimlere hazır olun.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün yeni ay ile birlikte hayatınızda eğleneceğiniz, çocuklarınızla birlikte vakit geçirebileceğiniz ve yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz alanlara ağırlık vermeye başlayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Evinizde özgür, iyimser, enerjik hissedeceğiniz adeta rahatlayacağınız bir dönem başlatıyor yeni ay. Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili yaratıcı fikirler sizi heyecanlandırabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Yeni ay ile birlikte ufkunuzu açacak ve sizi heyecanlandıracak kısa bir seyahat, yeni bir eğitim, yakın akrabalarınızla fikir alış verişi söz konusu olabilir. Anlaşmalar yapılabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Maddi konularda hedeflerin büyüdüğü, sizi daha çok çalışmaya ve kazanmaya sevk edecek anlaşmalar yeni ay ile gündeme geliyor. İŞ yerinizde canlı, enerjik ve heyecanlı olabilirsiniz.  

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Duygularınızın ve sezgilerinizin yoğun olduğu bu günde yeni ayın etkisi ile kendinizi daha rahat daha özgür hissedebilirsiniz. Kendi değişiminizi başlatma gücünü içinizde hissedeceksiniz.  

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yeni ay ile birlikte hayal dünyanız sizi bambaşka diyarlara götürebilir. İyimser ve heyecanlı olduğunuz bugünde kendinizi rahatlatmak için meditasyon ve ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Arkadaşlarınız ile farklı ve haraketli bir gün geçirebilirsiniz. Bu yeni ay sosyal organizasyonlarda daha aktif yer almanızı ve fikir alış verişinde birebir bulmanızı sağlayabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Yeni ay ile birlikte kariyerinizde yeni atılımlar söz konusu olabilir. Farkındalığınızın artacağı, maddi konularda beklenmedik sonuçlar elde edebileceğiniz girişimler için gözlerinizi açmalısınız.
Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem