30 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Eşiniz ve ortağınız dahil olmak üzere tüm ikili ilişkilerinizde çatışmalar yaşayabileceğiniz bir gün. Özellikle kariyerinizi yönlendiren kişilerle tartışmaya girmemeye özen göstermelisiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş yerinizde beklenmedik olayların patlak vermesine sebep olacak sırlar açığa çıkıyor. Fikirlerinizi körü körüne savunmak yerine çatışmalardan uzak durmaya çalışmanız faydalı olacaktır.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Aşk ve tutkuya kendinizi kaptırmak isterken sosyal çevrenizde çıkan sürpriz olaylar sizi etkileyebilir. Finansal risklerinizi yöneten kişilerle ilişkilerinizde daha dikkatli olmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eşiniz ya da ortağınızın kışkırtması aile içinde ego savaşlarına sebep olabilir;  büyümeden kapatmaya çalışmanız faydalı olacaktır. İşinizle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde otorite figürleri ve güçlü kişilerle çatışmalardan kaçınmalısınız. Seyahate çıkmanız gerekiyorsa kazalara, aksaklıklara karşı kendinizi korumanız faydalı olacaktır.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Gelir giderlerinizi değerlendirme şekliniz konusunda köklü bir değişim zorunluluğu hissediyorsunuz. Risklerinizi yöneten kişilerle gereksiz tartışmalara yer vermemelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile büyükleriniz ile ilişkilerinizde pürüzler olabilir. Eşinizin beklenmedik tavrı ve sizin tepkisel yaklaşımınız olayın büyümesine sebep olabilir; kendi yaklaşımınıza dikkat etmelisiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Beklenmedik gizlerin ortaya çıkması kardeşleriniz ve yakın akrabalarınıza karşı lafınızı esirgemeden, tartışmacı bir tavır sergilemenize sebep olabilir. Maddi konularda üzülmemek için empati yağmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gelir ve giderlerinize yeni bir düzene geçirmek, planlama yapmak ve risklerinizle ilgili danışmak için iyi bir gün. Ani kararlar almamaya çalışmalı ve sıra dışı çözümleri lehinize çevirmelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Gücünüzü ve otoritenizi sarsmak için sizi hem işinizde hem de aile içinde kışkırtanlar olabilir. Fikirlerinizi savunurken duygularınıza da yer vermeli ve tartışmalardan çekinmelisiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Otorite sahibi kişilerin gizli kapaklı yürüttüğü işlere bulaşmamanız sizin için faydalı olacaktır. Seyahat planları ve seyahatlerde aksaklık ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Maddi konular ile ilgili beklenmedik ve ani durumların ortaya çıkması sizi tepkisel davranmaya yönlendirmesin. İlişkilerinizde sert ve gergin çıkışlar yapmamaya özen göstermelisiniz.

Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova