31 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Yoğun gerginlik ve tartışmacı ruh hali hakim olsa da eşiniz ve size en yakınlarla ilişkilerinizde sert tavırlardan kaçınmalısınız. Kelimelerinizi dikkatli seçmeniz faydalı olacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş yerinizde fazlasıyla hararetli ve hareketli bir gün. Yurt dışı bağlantılı işler, ticaret, medya konularında aksaklık ve gerginlikler yaşamak mümkün. İşlerinizi sakinlikle yapmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Riskleriniz ile ilgili telaşlı bir değişim arzusu içinde olabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili köklü değişiklikler söz konusu olabilir. Aile büyükleriyle görüşmeniz faydalı olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eşiniz-ortağınız ile iletişimde zorlanabilirsiniz. Ortaya çıkan konular hiç konuşulmamış olabilir. İlişkinizi gözden geçirmek ve birlikte hareket etmek için fırsatı değerlendirmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşiniz ile ilgili konuşmalar, yazışmalar ya da otorite figürleri ile önemli görüşmeler yapmak için iyi bir gün olmayabilir. İletişimde gerginlikler, sert tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Maddi konulardaki agresif tavrınız ile risklerinizi düşünmeden hareket edebilirsiniz. Sizi zorlayacak yeni yapılandırmalara imza atmadan birkaç gün beklemeniz sizin için faydalı olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Evinizde bir çok farklı konu ile ilgili harekete geçmek zorunda kalabilirsiniz. Enerjik yapınız ile işleri halledebilecek gücü bulabilirsiniz. Aile ilişkilerinde gerginliklere dikkat.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Özellikle seyahatlerde ve kardeşlerinizle iletişimde problemler yaşayabileceğiniz bir gün. Seyahatlerde yaşanabilecek aksaklıklara karşı hazırlıklı olmalısınız. Zihninizi rahatlatmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Arkadaşlarınızla hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Finansal konularda hareketlerinize karşı eleştirel yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz. Buna karşın gösterdiğiniz yolda ilerleyebilirler.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Gücünüzü doğru kullanmak için bütün etkiler sizin lehinize. Elinizdekilerin değerini bilerek hareket eder, kelimelerinizi de doğru seçerseniz etrafınızla gerginlik yaşamayabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Eğitiminiz ya da seyahatleriniz ile ilgili bir karar vermelisiniz. Sert ve tepkisel yaklaşımınız size fayda sağlamıyor. İşlerinizi tamamlayarak, yoluna girmesini sağlamanız iyi olacaktır.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal organizasyonlarda liderlik pozisyonu için adım atabilir, tutkuyla bağlı olduğunuz konular için savaşabilirsiniz. Fikirlerinizin arkasında olmanız sert tavırları gerektirmez.

Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova