4 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Erken saatlerde kazalara dikkatli olarak, enerjinizi günlük aktivitelere harcayın. Sorumluluklarınızın ağır basacağı bugünde hoşgörünüz oldukça yüksek. Akşam ani terslikler yaşanabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sabah sporundan tam verim alabileceğiniz bir gün. İdealleriniz ile ilgili yeni kararlar alabilir ve geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz. Gerginliklerden uzak durmanız gereken bir akşam.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Güne başlarken ikili ilişkilerde ani ve tepkisel davranmaktan kaçınmalısınız. Ortak gelirleriniz konusunda sorumluluklarınız gündeme geliyor. Öğle saatlerinde ilham gücünüz artıyor.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah kendinizi huzursuz ve agresif hissedebilirsiniz. Enerjinizi iş yerinizde yapılması gereken işlere kanalize etmeniz yerinde olacaktır. İlişkilerinizde ciddi adımlar atma zamanı.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Erken saatlerde risk alırken aşırılıklara karşı dikkatli olmalısınız. İş yerinizde yeni görevler, daha ciddi pozisyonlar sizi bekliyor. Öğle saatlerinde sezgileriniz çok kuvvetli.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Güne biraz agresif başlayabilirsiniz; sakin olmakta yarar var. Hobilerinizi ciddiye aldığınız ve risklerinizi yönettiğiniz bir gün olabilir. Ortak gelirler beklenmedik sürpriz yaratabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İletişimde tepkisel, seyahatlerde kazalara açık olacağınız bir sabah, dikkatli olmalısınız. Evinizin alım, satım gibi ciddi konular gündemde. Eşinizle beklenmedik gerginlikler olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sabahın erken saatlerinde maddi konular gerginlik yaratabilir. Sonrasında geleceğiniz için azimle eğitimlere katılabilir, kısa bir seyahati ciddiye alabilirsiniz. Yaratıcılığınız çok yüksek.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabahın erken saatlerinde kendinizi çok enerjik hissedebilirsiniz. Finansal konularda ciddi görüşmeleri öğle öncesinde gerçekleştirmeniz yararlı olacaktır. Akşam risk almaktan kaçının.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün kendinizi kuralcı, ciddi, biraz da mesafeli hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde iletişiminiz oldukça akıcı, ilham gücünüz yüksek. Evinizde beklenmedik gelişmeler hazırlıklı olun.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İçinizde bir yerlerde hayatınızın düzenli ve planlı olmasını arzuluyorsunuz. Öğleye doğru maddi koşullarınızda belirsizlik söz konusu olabilir. Akşam seyahatlerde sürpriz olaylar olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal organizasyonlarda ciddi sorumluluklar alabilirsiniz. Öğleye doğru hoşgörü ve empati yeteneğiniz artıyor. Finansal konularda akşam saatlerinde beklenmedik gelişmeler olabilir.
Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem