5 Aralık Burç Yorumları

5 Aralık Merkür Yay  Burcunda!

Merkür'ün iletişim ve gelişimdeki rolünü Yay Burcunda yeniden hayatımıza alıyoruz. İnançlarımız, ideallerimiz, hedeflerimizi gözden geçiriyor; bunlara ulaşmak için eğitimlere, seyahatlere gidiyoruz. Gelişimimizin önemli olacağı bu yaklaşık 3 haftalık süreçte her konuya istediğiniz anlamda konsantre olamadığınızı düşünseniz de samimi ve iyimser hava rahatlamanızı ve geleceğe dönük keyifle bakmanızı sağlayacak. Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sorumluluklarınız ön planda ve idealleriniz, seyahatleriniz, eğitimleriniz ile ilgili yeni haberler alabilirsiniz. Güçlü kişilerden destek alabilir, romantik bir akşam geçirebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili olumlu ve umut vad eden gelişmeler netleşiyor. İdeallerinizi gerçekleştirmek için ciddi adımlar atıyorsunuz. İlişkide macera arıyor olabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eşinizle ilişkinizde düşüncelerinizi net ifade edebildiğiniz, iletişiminizde ikna edici ve samimi bir tarz yakalayabileceğiniz bir dönem başlıyor. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İş yerinizde görüşmeleriniz, yazışmalarınız artıyor. Fazla iyimser olma riski olsa da kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. İlişkilerinizde evliliğe giden ciddi adımlar atabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde kendinizi yazmaya verebilirsiniz. Aileniz size destek olabilir. İş yerinde ilişkilerde denge arayışınız ile göreviniz olmayan işlere karışabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sanatsal yönünüzü işe dönüştürme fikrini ciddi olarak düşünebilirsiniz. Ancak arkadaşlarınızın dolduruşuna gelmemelisiniz. Aile içi iletişiminiz hem keyifli hem de öğretici hale geliyor.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İletişim, kısa seyahatler ve eğitimlerin hayatınızda önemli yer tutacağı bugünlerde kendiniz geliştirmek için fırsatları değerlendirebilirsiniz. Evinizde romantik bir akşam sizi bekliyor.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Gelirleriniz ile ilgili olumlu gelişmelerin haberleri gelmeye başlıyor. İşiniz için yapacağınız kısa seyahatler ve katılacağınız eğitimlerde bir aşk filizlenmesi söz konusu olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Maddi konularda geleceğe yönelik ciddi planlamalar yaptığınızı düşünseniz de bazı harcamalarınızda aşırıya kaçmanız planlarınızı bozabilir. İletişiminiz ve ifade yeteneğiniz kuvvetleniyor.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Hayal gücünüz sizi düşünemediğiniz yerlere taşıyor. Bu yaratıcı gücü kullanmalısınız. Aşkı ciddiye almaya başlıyorsunuz. Çekiciliğiniz oldukça yüksek. Arkadaşlarınız bu durumu destekliyor.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Entelektüel paylaşımlarda bulunabileceğiniz sosyal organizasyonlarda bulunmak size keyif verecek. İş yerinizde ortaya çıkan yeni konuların, aşkların abartıldığını düşünebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyerinizde ilerlemek için kendinizi, düşüncelerinizi anlattığınız, sunumlar yaptığınız bir dönem başlıyor. Ekip çalışmalarında tanışacağınız yeni bir ile romantik anlar yaşayabilirsiniz.

Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova