6 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabahtan itibaren toplumsal faaliyetler, ekip çalışmaları öne çıkıyor. Önemli yazışma, görüşme ve toplantılarınızı öğleden sonra yapmalısınız. Kararlarınızı alırken dikkatli olmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kariyerinizde idealist bakış açısı ile farklılık yaratma peşindesiniz ancak sabah yeni bir adım atmak doğru olmayabilir. Ruhsal ekip çalışmaları, yardım çalışmaları için uygun bir gün.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Hedefleriniz için alternatif çözümler aradığınız ve sezgilerinizin, analitik düşüncenin önüne geçeceği bir gün olacak. Eşinizin fikirlerini dikkate almalı ve ilham gücünüzü kullanmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Ortak gelirleriniz konusunda idealistsiniz. Öğleden sonra iş yerinizde veya çalışanlarınızla yapacağınız görüşmelerden olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Sıra dışı kararlar alınabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İkili ilişkilere farklı bir bakış açınız var. Ortak gelirleriniz konusunda belirsizlikler yaşadığınız bugün daha aktif kararlar alabilirsiniz. Sanatsal yaratıcılığınız oldukça yüksek.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Güne sporla başlamak hem fiziksel hem de zihinsel olarak iyi gelebilir. Öğleden sonra aileniz ile işle ilgili görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Fazlasıyla romantik bir gece geçirebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün yazmak sizin için keyiften öte, ilhamınızı kaybetmeden kafanızdakileri kağıda dökmelisiniz. İç sesiniz aklınızı karıştırmasın. Eşinizle heyecanlı ve sıra dışı bir gece olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İdealist yapınız ile ailenize karşı isyankar tavırlar içine girebilirsiniz. Ancak öğleden sonra fikir alışverişi için uygun ortamı yakalayacaksınız. Bugün sanatsal yönünüz ağır basıyor.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Kariyeriniz ve gelirleriniz ile ilgili atılımlar yapmak istediğiniz bir güne uyanıyorsunuz. İletişim, eğitim ve seyahatler daha ön planda olacak. Ailenizin hoşgörüsü kafanızı karıştırmasın.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Gelirleriniz ve giderleriniz ile ilgili fikirlerinizin değişeceği bir gün olabilir. Gizli kalmış bir konunun ortaya çıkması kafanızı karıştırabilir. Bu gece evinizde sürprizlere açık olun.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sezgilerinizin yüksek olduğu bugünde sosyal organizasyonlarda paylaşımlarda bulunmak, toplum yararına görevlerde yer almak size mutluluk verecek. Maddi konular çalkantılı olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Kariyerinizi yönlendirecek sunumlar, görüşmeler yapmanın zamanı geldi diye düşünüyorsunuz ancak kendinizi ifadede zorlanabilirsiniz. Öğle sonrası daha iyi olsa da beklemenizde fayda var.

 Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova