7 Aralık Burç Yorumları

Mars 26 Temmuz 2014'e kadar Terazi Burcunda seyrine başlıyor. Etkilerini günlük burç yorumlarından okuyabilirsiniz...


7 Aralık 2013'te Terazi burcunda seyrine başlayan Mars 26 Temmuz 2014'e kadar bu burçta seyrine devam edecek. İkili ilişkilerde daha fazla çaba göstermemizi gerektiren bu dönemde ortaklı ilişkiler söz konusu olabilir. Dengeyi korumak için diplomatik davranışlar sergilememiz gerektiği durumlar da olacaktır. Terazi'nin doğasına aykırı bu durumu kendi lehinize çevirmek için aceleci davranmamalı, heyecanınızı ve enerjinizi somut adımlar atmakta kullanmalısınız. Bazı durumlarda karşınızdaki kişilerin adaletli davranmadığını düşünebilirsiniz. Savaşmak yerine rekabeti olumlu kullanmaya çalışmalısınız. Burcunuza etkilerini günlük burç yorumlarından okuyabilirsiniz.


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İkili ilişkilerinizde dengeyi kurmakta zorlanacağınız, aceleci davranışlar sebebiyle çaba gerektirebileceği bir dönem başlıyor. Sabah inançlarınıza değer veren biri size destek olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş hayatınızın hareketlenmesiyle ikili ilişkilerin önem kazanacağı, zaman zaman dengesizlik yaşayabileceğiniz bir dönem olacak. Öğleden sonra eşiniz-ortağınız ile engeller ortaya çıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Aşk hayatınızda heyecan ile girişken davranabilirsiniz ancak çatışmacı tavrınız ilişkilerinizde kararsızlık ve dengesizlik yaratabilir. Kendinize aktif bir hobi bulmanız faydalı olacaktır.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eviniz ile ilgili uzun süredir ötelediğiniz işleri hayata geçirmeniz için yeni bir dönem başlıyor. Bu süreçte aileniz ile ilişkilerinizde agresif tavırlar sergilememeye dikkat edin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Zihninizin hızına sizin bile yetişemeyeceğiniz bir dönem olabilir. Bu dönemde yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde sıkıntılara yer vermemeli, seyahatler, eğitimlere hız vermelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Maddi konularda dikkatli olmalısınız. Gelir ve giderlerinizi yeniden düzenleyebilir, kazançlarınız için yeni kaynaklar yaratma yoluna gidebilirsiniz. Aceleci davranmamanızda fayda var.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendinizi enerjik ve heyecanlı hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. İlişkilerinizi yönetmek ve ipleri elinize almak isteyebilirsiniz. Emek harcayarak uzun soluklu ilişkiler kazanabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İkili ilişkilerinizde huzur bulmanın yolu içinizde huzur bulmaktan geçiyor. Sizin için başlayacak bu yeni dönem ruhsal çalışmalar ile kendinizi daha iyi hissetmenize fırsat tanıyacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sosyal organizasyonlar, ekip çalışmaları, arkadaşlarınız ile çıkacağınız bir yol sizi heyecanlandırıyor. Önümüzdeki dönemde enerjinizi bu ekiplerde liderlik ederek mutlu olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyerinizde liderlik etmek isteyeceğiniz, yeni projelerde bulunabileceğiniz bir dönem başlıyor. Bu süreçte ilişkilerinizde daha diplomatik olmaya çalışmanız sizin yararınıza olacaktır.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İdealleriniz ve hedeflerinize ulaşmak için bazı seyahat ve eğitimlere katılmaya kararlısınız. Bu yeni dönemde azminiz size çok şey katabilir; ilişkilerinizin önemini göz ardı etmemelisiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Finansal konularda hareketliliğin olduğu bir dönem. Ortak gelirler söz konusu olduğunda karşı tarafa ılımlı bir tavır sergilemelisiniz. Tutkunuz size kazandırabilir, agresyon kaybettirebilir.

Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova