8 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah itibariyle sezgileriniz ve duygularınız oldukça yoğun. Meditatif ve ruhsal çalışmalar ile rahatlayabilirsiniz. Akşam hedefleriniz ve inançlarınızın çatıştığını düşünebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Arkadaşlarınız ile birlikte sanatsal faaliyetlerde ya da sosyal yardım görevlerinde yer alabilirsiniz. Manevi açıdan besleneceğiniz bir gün. Gün sonunda maddi konularda yanılgılar olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Mesleğinizde duygularınızı kullanmak, empati kurmak sizin için çok önemli. Kariyerinizde sizi bir adım öne götürebilecek bu meziyetleri yaratıcılığınız ile birleştirebileceğiniz bir gün.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
 Sanat ile ilgileneceğiniz bir seyahat planlayıp, felsefe ve dinle ilgili araştırma yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir hayat için kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sezgileriniz, içgüdüleriniz, duyarlılığınız o kadar yüksek o kadar yoğun ki psişik güçleriniz var gibi hissedebilirsiniz. Tutkuyla sarılacağınız yeni bir konu söz konusu olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Fedakarsınız. Karşınızdaki kişi, özellikle eşiniz için her konuda empati yapmaya çalışıyorsunuz. Ne kadar çok verirseniz ilişkinizin o kadar iyiye gideceği yanılgısına kapılabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
İş yerinizde hoşgörü ve duygusal hassasiyet sizin için ön planda. Kendi duygusal hayatınızı bir kenara bırakıp hizmet etmekten büyük zevk duyabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar mümkün.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Sanatsal yaratıcılığınızın ve ilham gücünüzün bir arada çalışacağı bugünü verimli kullanmalısınız. Yeteneklerinizi ortaya çıkaracak bir hobi ya da çocuklarla bir proje yapabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Evinizde, ailenizle keyifli bir gün geçirebilir; anılara yolculuk yapabilirsiniz. Hoşgörü ve empati ilişkilerinizi canlandırıyor. Akşam kendinizi ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Yazmaya ilginiz varsa bugün ilham perisini omuzlarınızda hissedeceksiniz. Kardeşleriniz ile sanatsal kısa bir seyahat yapabilir. Kendinizi geliştirecek bir eğitime katılabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Yardımsever ruhunuz maddi açıdan bazı yardımlarda bulunmanızı sağlayabilir. Finansal konularda bugün kendinizi çok güvende hissetmeyebilirsiniz. Gerçekçi bakmaya çalışmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Bugün sezgileriniz oldukça kuvvetli. İlişkilerinizi bu duygusal yoğunlukla yönlendirebilirsiniz. Akşam saatlerinde kariyerinizi ilgilendiren konularda yanlış anlaşılmalar olabilir.
 Sorularınızı ve Takip için: 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova