9 Aralık Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sezgileriniz ile hareket edebilir; kariyerinizde büyük değişimlere destek alabilirsiniz. Eğitim, uluslararası ilişkiler, seyahat gibi konularda otorite figürleri ile problem yaşayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Duygusal paylaşımlarda bulunabileceğiniz arkadaşlarınızla kısa bir seyahat ya da eğitime katılabilirsiniz. Kendinizi geliştirme arzunuz ikili ilişkilerinizde saygı görmenizi sağlayacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İşinizde fedakar ve hoşgörülü davranışlarınız ile takdir toplayabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili destek alacaksınız. Eşiniz ile tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Uluslararası işlerinizin yoğunlaştığı ve ilahi, ruhsal konulara merak saldığınız bir gün olabilir. Yaratıcılığınızı ciddi bir işe dönüştürmek için fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konular ile ilgili duygusal davranıyor olabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz takdirde ailenizin desteği ve fedakarlıklarınızın sonucu mükafatlarınızı alacaksınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İkili ilişkilerinizde hoşgörülü, fedakar ve duygusalsınız. Disiplinli, derinlemesine, ciddi bir eğitim almanız durumunda entelektüel yapınız ile sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İş yerinizde yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz projelerde yer almanızı aileniz de destekleyecek. Maddi konularda sorumluca davrandığınız takdirde kariyerinizde gelişim gösterebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Güvenlik alanınızdan çıkmadan davranmak hoşunuza gidebilir. Ancak yaratıcılığınızı kullandığınız takdirde hedeflerinize ulaşmanız mümkün olabilir. Kardeşleriniz sizi destekleyecektir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ailenize karşı hoşgörülü ve fedakar davranışlarınız ortak gelirlerinizde artış olarak sizlere geri dönüş yapabilir. İç sesinizi dinleyerek harcamalarınızda bilinçli davranmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Duygularınızı ifade etmeniz sizin için çok önemli. Bu sayede eşiniz ile olan ilişkinizi geliştirebilir; diğer ilişkilerinizde de fark edilerek takdir görmeye olanak sağlayabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Finansal konularda yardımsever, hoşgörülü ve fedakar davranışlarınız size kariyerinizde yeni sorumluluklar, iş yerinizde şans olarak geri dönebilir. Arkadaşlarınız ile tartışmalar yaşanabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Yaratıcılığınız ve sanatsal yönünüzü ortaya koymak için ciddi bir eğitime ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. İlk adımı atabilirsiniz. Sosyal çevreniz sizi bu konuda destekliyor.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova