1 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Yeni yıl ile kariyerinizde yeni bir kapı aralanıyor. Önümüzdeki günlerde geleceğe yönelik sağlam adımlar atabilirsiniz. Öğleden itibaren abartılı duygusal tepkiler ve tartışmalara dikkat.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Eğitim, seyahat ya da ideal doğrultusunda yeni projeler gündeme geliyor. Ortaya çıkan bu fırsatı değerlendirmelisiniz. İş ile ilgili gerginlikler olabilir. İletişimde abartılardan kaçının.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gelir dışı kaynaklardan miras, sigorta, kredi, bonus gibi beklenenin dışında gücünüzü arttıracak yeni olanaklar ortaya çıkıyor. Aşırı harcama ve acele ile risk almaktan kaçınmanızda fayda var.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bir ilişkiniz var ya da ortaklık için görüşmeler yapıyorsanız önümüzdeki on beş günü iyi değerlendirmelisiniz. Şanslı olduğunuz bir dönem olabilir. Ciddi birlikteliklere adım atabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde yeni bir pozisyon ya da yeni bir göreve hazırlıklı olun yeni yılın ilk gününde bununla ilgili haberler alabilirsiniz. Günün ikinci yarısında gerginlikleri abartmamaya dikkat edin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Risklerinizi yeniden yapılandıracağınız bir yıl başlangıcı olacak. Daha sağlam, yen, bir düzene kavuşabilirsiniz. Provoke olmamaya ve aşırılıklardan uzak durmaya çalışmanız faydalı olur.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aileniz sizin için büyük önem taşıyor. Eviniz ile ilgili değişiklikler bugünlerde ortaya çıkan fırsatlarla gerçekleşebilir. Enerjiniz yerinde ancak ikili ilişkilere dikkat etmelisiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İletişimde farklı bir tarz sergileyeceğiniz bir dönem başlıyor. Daha stratejik, daha ileriye yönelik görüşmelerde bulunabilirsiniz. Önemli bir anlaşma, sözleşme söz konusu olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Finansal konularda yeni bir sayfa açmanız ve her zamankinden daha sağlamcı, daha stratejik , daha geleceğe yönelik adımlar atmanız için bir fırsat doğuyor. Aşırı harcamalardan kaçınınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yeni yılda yeni bir ben diliyorsanız önümüzdeki on beş gün bunu gerçekleştirmek için fırsat bulacaksınız. Duygusal anlamda adeta dönüşüm geçirebilirsiniz. İletişim trafiği artıyor.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İç güdülerinize güvenmeli ve sezgilerinizi dinlemelisiniz. Yeni ay ile birlikte ruhsal çalışmalar yapmak ve zihninizi dinlendirmek için bir fırsat doğuyor. Rüyalarınıza dikkat edin.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Yeni dostluklar kolay elde edilmiyor ancak bu yılbaşından itibaren çok güçlü yeni dostlar edinebilirsiniz. Güçlü kişiler ile bağlantı kurarak işlerinizi ileri taşıma fırsatı da elde edebilirsiniz.

Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem