10 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Ev ve aileniz konusunda rahat, iyimser, şanslı hissedeceğiniz bir sabah. Mülk ya da kariyer ile ilgili görüşmelerinizde onay alabilirsiniz. Gece maddi açıdan engellenmiş hissedebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İletişimin akıcı, keyifli ve rahat olacağı bugünde kısa seyahatler yapabilirsiniz. Büyüklerinizden onay ve destek görüyorsunuz. Gün sonuna doğru ikili ilişkilerde baskı hissedebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kendinizi duygusal açıdan huzurlu, keyifli hissettiğiniz bir gün olacak. Maddi konularda iyimser fırsatlar ortaya çıkabilir. Öğleden sonra başkalarından onay ve destek alabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sosyal programınız yoğun olduğu kadar hayatı deneyimlemek, kendini geliştirmek de önem taşıyor. İkili ilişkilerinizde destek göreceğiniz bugünün gecesinde bazı engellerle karşılaşabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyerinizle ilgili kişilerle uzlaşmanın kolay, sezgilerinizin yüksek olduğu ve fırsatlara açık bir gün olacak. Ailenizin kariyerinize engel olduğunu düşündüğünüz zamanlar olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Yeni kişilerle tanışabilir,iyimser ve idealist olabilirsiniz. Toplum yararına çalışmalarda çevrenizden destek alarak rahat edebilirsiniz.Gece ise iletişimde bazı engeller yaşayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah ikramiye ya da başka bir gelir dışı kaynak ile ilgili görüşme yapabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili konularda şans sizden yana. Akşama doğru maddi konularda gecikmeler olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Geleceğe yönelik, sağlam bir ilişki veya ortaklık size güven verecek. Yabancılar, uzak seyahatler bu konuda şans getirebilir. Kendinizi iletişim konusunda engellenmiş hissedebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Hem iş ortamında hem de günlük düzeninizde rahatlık ve keyif arıyorsunuz. Gelir dışı kaynaklarınız anlamında şanslı bir gün. Maddi konularda öğleden sonra onay ya da destek alabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sevdiğiniz kişiyle rahat olmak istiyorsunuz. Risklerinizin geleceğe yönelik, güven verici şekilde yönetildiğinden emin olmalısınız. İkili ilişkilerde şanslı ve fırsatlara açık bir gün.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Evinizde mutlu, huzurlu, rahat olmak arzusu içindesiniz. İş yerinizde şanslı ve rahat bir gün geçirebilirsiniz. Akşam işinizi ilgilendiren konular sebebiyle baskı altında hissedebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Duygularınızı ifade etmek, uzlaşmak sizin için büyük önem taşıyor. Aşık olabileceğiniz ya da çocuk sahibi olma fırsatı yakalayabileceğiniz bir gün. Sosyal çevreniz sizi destekleyecek.


Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova