11 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Maddi konularda güzel haberler alabilir; gelir dışı kaynaklarınızı arttırmanızı sağlayacak ilişkilerde somut adımlar atabilirsiniz. Takdir toplayacağınız bir davete katılabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sanat ve farklı kültürleri tanımaya yönelik seyahat planlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Finansal konularda iletişim hızlanıyor. Evlilik ya da ortaklık gibi ciddi kararlar alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bu akşam kendinizi anlatmanız, fikirlerinizi dile getirmeniz ve ikna etmeniz için bir fırsat yakalayabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınıza katkıda bulunabilecek kişileri büyüleyebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Romantik ve ilişkinizi ciddiye aldığınız bir gün sizi bekliyor. Mevcut ilişkinizi bir adım ileriye taşıyabilir ya da kalbinizdeki kişiye bu konudaki fikirlerinizi anlatabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşinizde yaratıcılığınız ve estetik zevkiniz ile beğeni topluyorsunuz. Arkadaşlarınızla geçireceğiniz keyifli bir günün ardından aileniz ve evinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kelimelerinizle sevdiğiniz kişiyi adeta büyülüyorsunuz. Çocuklarla keyifli bir gün geçirebilir,birlikte yaratıcı hobilerle vakit geçirebilirsiniz. Sözleşme veya anlaşma imzalayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Evinizde arkadaşlarınız ve önemli misafirlerinizi ağırlamak isteyeceğiniz bir gün olabilir. Finansal konularda geleceğe yönelik planlarınızı konuşabilir, yürürlüğe sokabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Eşinizle keyifli bir sabahın ardından finansal konularda iletişimin yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Kısa bir seyahate çıkabilir, yakın akrabalarınızla maddi konularda görüşebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabah saatlerini kendinizi şımartmaya ayırmalısınız. Öğleden itibaren eşiniz ya da ortağınız ile sohbet etmek size keyif verecek. Finansal konularda hem bolluk hem de şans sizden yana.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal bir ortamda önceden tanıdığınız – tanışacağınız önemli bir kişiyle geleceğe yönelik ciddi konular konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz. İşiniz ile ilgili konularda iletişim hızlanıyor.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Evinizde keyifli ve huzurlu bir sabahın ardından yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız hobiler ile uğraşarak gününüzü geçirebilirsiniz. Yol gösteren kişilerin fikirlerini ciddiye alacaksınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Arkadaşlarınızla keyifli ve sohbet dolu bir akşam geçirebilirsiniz. İdeallerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir kişi ile görüşme fırsatınız olabilir. Aile bireyleri ile iletişiminiz rahatlıyor.

Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova