12 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün ekip çalışmaları, idealist, toplumsal çalışmalarda fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Sıra dışı bir gün geçirebilir, akşam saatlerinde ikili ilişkilerde harekete geçebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kariyerinizde yenilikçi fikirlerinizi aktarabileceğiniz bir dönem başlıyor. Aniden ortaya çıkan sırlarla finansal konularda yeni kararlar alabilirsiniz. İş yerinizde aktif bir hafta olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Duygularınızı rahatlıkla anlatabildiğiniz bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınız ile farklı bir gün geçirebilirsiniz. Eğitiminiz ile ilgili gelişmeler olabilir. Aşk hayatınız canlanıyor.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sezgileriniz kuvvetli; ruhsal ve mistik konular ilginizi çekebilir. Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler sizi memnun edecek. Gün sonuna doğru evde işlerinizi toparlayabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Arkadaşlarınızla iletişim içinde olmaktan keyif alacağınız bir gün. Eşinizle ya da ortağınızla kafanızdaki ideal ilişkiyi paylaşabilirsiniz. Sıra dışı bir seyahat planı yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Kariyerinizle ilgili farklı haberler alabilirsiniz. Ekip çalışmaları hız kazanabilir. Maddi konularda sürprizlere açık olmasınız. Beklenmedik miras, kredi ve sigorta benzeri gelir ortaya çıkabilir.  

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Entellektüel olarak kendi gelişiminize vakit ayırmak keyif verecektir. Yazma merakınız varsa yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir gün. Geceye doğru kendinizi enerjik hissedeceksiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Geniş aile üyeleri ile bir araya gelebilir ve keyifli ve yaratıcı sohbetler yapabilirsiniz. İşyerinizde beklenmedik gelişmeler olabilir.  Maddi konularda yeni haberler alacaksınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Beklenmedik bir aşk kapınızda. Yaratıcı ve sıradışı hobilerle gününüzü geçirebilir, sevdiklerinizle değişik programlar yapabilirsiniz. Kısa bir seyahatte zihinsel çalışmalar yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Maddi konularla ilgili beklediğiniz haberleri alıyorsunuz. Yaratıcı çözümler bulacaksınız. Evinizle ilgili sürpriz gelişmeler gününüzü farklılaştıracak. Çalışma arkadaşlarınızla hızlı bir iletişim içerisindeniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kendi fikirlerinizi rahat ifade edebildiğiniz ve yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz. Beklenmedik bir seyahate çıkabilir ve keyifli muhabbetler içinde olabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Maddi konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. Ailenizle duygu ve düşüncelerinizi rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Rüyalarınıza dikkat etmelisiniz, oldukça yaratıcı fikirler aklınıza düşebilir.

Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova