13 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Duygularınızı ikili ilişkilerde ifade etmeniz önemli. İletişimin yoğun olduğu bugünde birçok konuda net olamayabilirsiniz. Sözleşme, anlaşma yapmak için doğru bir gün olmayabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Maddi güvende olma arzusu içindesiniz. Paranızı ilgilendiren birçok haber alabilirsiniz, her söze aldanmamalı boş vaatler de söz konusu olabilir. Önemli kararlar bile sonuca varamayabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Sezgileriniz kuvvetli ve ilişkilerinizde fikir alışverişinden keyif alıyorsunuz. Çok entelektüel olmayan sohbetler bile bugün sizi mutlu edebilir. Vaatlerinizde dikkatli olmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Bugün biraz kendinizce hayalperest biraz da geleceğe yönelik yüksek vaatler içinde olabilirsiniz. Bazı sırların ortaya çıkarıldığını duyabilirsiniz, asılsız haberlere karşı dikkat edin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Sosyal ortamlarda sohbetiniz keyifle anılıyor. Ardı arkası kesilmeyen telefonlardan iş yapmaya fırsatınız olmayabilir. Herkes ile görüşmek isteyebilirsiniz, mümkün olan sözler vermelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Pazartesi gününe birçok toplantı, görüşme, yazışma ile başlıyorsunuz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünü iyi değerlendirmelisiniz. İleriye yönelik sözler verirken değerlendirmelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eğitim hayatınız devam ediyorsa kendinizi eve ya da kütüphaneye kapatmak için güzel bir gün olabilir. İletişimin hızlı olacağı bugünde seyahat planları yapabilirsiniz ama karar almanız zor.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Finansal birikimleriniz ile ilgili değişiklik yapmak için doğru bir gün olmayabilir. Birçok farklı kaynaktan bilgi alabilir paranızı nasıl daha iyi değerlendirebileceğinize bakabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İkili ilişkilerinizde entelektüel paylaşım oldukça önem taşıyor. Fikirlerinizi ve duygularınızı rahatlıkla aktarabilmek istiyorsunuz. Gelecekte tutulamayacak sözlerden çekinmelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İŞ yerinizde bir çok dedikodu ve altı boş bilgiye maruz kalabilirsiniz. İletişimin yoğun olduğu ve somut kararlar alması zor bugünde aldığınız bilginin doğruluğuna dikkat etmelisiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Hayatın tadını çıkarmak kendinizi ifade etmek, sevgilinizle duygularınızı paylaşmak, çocuklarınızla, çocuklarla sohbet etmek demek. Riskleriniz ile ilgili kararlar almamanız faydalı olur.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Aile içi iletişiminiz oldukça yoğun. Uzun zamandır görmediğiniz akrabalarınızdan haber alabilirsiniz. Ailenizin geçmişi hakkında merakınızı aktarabilir, bu konuda araştırma yapabilirsiniz.

Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova